Nowy ALDI w Chorzowie przy ul Kościuszki 3! [WIZUALIZACJA]

Miasto

W czwartek, 15 marca o godz. 7:00 nastąpi oficjalne otwarcie nowego sklepu ALDI w Chorzowie przy ulicy Kościuszki 3, w ścisłym centrum miasta, niedaleko rynku. Łączna powierzchnia nowego sklepu wynosi około 1 200 m2. W dniu otwarcia klienci skorzystają z festiwalu grillowego, degustacji flagowych produktów ALDI, specjalnych promocji i animacji dla dzieci.

Galeria zdjęć


REKLAMA

 - Nowy market jest już trzecim sklepem ALDI w Chorzowie. Wyróżnia go doskonała lokalizacja i liczne udogodnienia dla klientów. Obiekt został wyposażony w oddzielne pomieszczenie odpieku pieczywa, dzięki czemu świeże pieczywo wypiekane będzie w naszym sklepie przez cały dzień. Cieszymy się, że nasza oferta będzie dostępna dla kolejnych klientów, zwłaszcza że Śląsk to region, w którym posiadamy największą liczbę sklepów - komentuje Piotr Orzeł, Kierownik Ekspansji.

Dokładnie 15 marca przed nowo otwartym sklepem klienci będą mogli wziąć udział w festiwalu grillowym w godzinach 10-16. Skorzystają też z promocji cenowych wynoszących ponad 30%, degustacji kawy, herbaty, słodyczy i pieczywa z dodatkami, a także otrzymają upominki firmowe. Dla dzieci uruchomiona zostanie specjalna strefa z animacjami: malowaniem buziek oraz balonowym zoo, która będzie czynna w godzinach
11-19.

Wnętrze sklepu zostało zaprojektowane w oparciu o nowy koncept wizualny, gwarantujący intuicyjne zakupy w przyjaznym otoczeniu. Jego motywem przewodnim jest świeżość, zarówno pod kątem zaaranżowania przestrzeni, jak i asortymentu i jego ekspozycji. Sieć zadbała o oznaczenia, umożliwiające szybsze odnajdywanie potrzebnych artykułów, nowoczesny design i przestronność nowego sklepu. W trakcie zakupów na klientów czekają liczne udogodnienia, jak np. krajalnica do chleba. Zaprojektowano również dedykowany motyw regionalny w obszarze kasowym.

Sieć przygotowała też komfortowy parking z 57 miejscami parkingowymi, z uwzględnieniem dedykowanych miejsc dla rodzin z dziećmi, a także osób niepełnosprawnych. Wiosną planowana jest rewitalizacja okolicznych terenów zielonych.

Godziny otwarcia sklepu od poniedziałku do soboty to 7:00-21:00, a w niedziele 9:00-18:00. Na potrzeby nowego sklepu, sieć zatrudniła około piętnastu pracowników.

***

ALDI to niemiecka sieć dyskontów, posiadająca głównie na zachodzie i południu Polski 125 sklepów i zatrudniająca ponad 2 000 pracowników. Misja ALDI wyraża się w haśle „Wysoka jakość w dobrej cenie”. Oprócz dostarczania klientom produktów wysokiej jakości w dobrej cenie, spółka stawia na długotrwałe, sprawiedliwe i niezawodne relacje handlowe z dostawcami oraz spełnianie wymogów firmy odpowiedzialnej społecznie.

 

MATERIAŁ SPONSOROWANY

 

Tomasz Breguła

Udostępnij:


ALDInowy sklepChorzówul. Kościuszki 3festiwal grillowyanimacje dla dzieci

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

19
Środa
Wrzesień 2018
Wrzesień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
2728293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
imieniny:
Januarego, Konstancji, Leopolda