Siedemdziesiątka "Batorego" już w czerwcu!

Nauka

III Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Batorego w tym roku będzie obchodzić 70-lecie istnienia. Z tej okazji od kilku miesięcy trwają przygotowania do obchodów uświetnienia tej okrągłej rocznicy. Od stycznia bieżącego roku przygotowania wkroczyły w finalną fazę.

REKLAMA

Z tej okazji od kilku miesięcy trwają przygotowania do obchodów uświetnienia tej okrągłej rocznicy. Od stycznia bieżącego roku przygotowania wkroczyły w finalną fazę.

Realizacją wydarzenia podjął się Komitet Organizacyjny, w którego skład wchodzą absolwenci oraz nauczyciele szkoły. Każdy z nich jest silnie związany z historią oraz tradycją szkoły. Przez wiele lat uczestniczyli oni w wydarzeniach tworzonych przez szkolną społeczność, nawet gdy formalnie przestali być uczniami III LO. Z tego powodu tym bardziej zależy organizatorom na tym, by przedsięwziąć wydarzenie, które połączy wszystkie roczniki, które opuściły szkolne mury. Wydarzenie ma scalić naszą społeczność po latach, by odżyły wspomnienia, ale też stworzyć nowe wspólne przeżycia i doświadczenia.

W ramach obchodów 70-lecia naszego Liceum, 8 czerwca (piątek) w Chorzowskim Centrum Kultury będzie miał miejsce koncert "Głosy Batorego", którego uczestnikami będą uczniowie oraz absolwenci szkoły. Nazajutrz, 9 czerwca (sobota) w Miejskim Domu Kultury „Batory” odbędą się Gala Rocznicowa oraz Bal Absolwenta. Ponadto w murach szkoły odbędą się spotkania wszystkich absolwentów, którzy wyrażą chęć uczestnictwa w wydarzeniu.

Wkrótce zostanie uruchomione wydarzenie, w którym będą zamieszczane bieżące informacje dotyczące przygotowań.

 

Źródło: III LO im. Stefana Batorego w Chorzowie

Admin Admin

Udostępnij:


III LOStefan BatoryChorzówszkołaliceumrocznicaobchody70-lecieabsolwenciuczniowie

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

22
Sobota
Wrzesień 2018
Wrzesień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
2728293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
imieniny:
Maury, Milany, Tomasza