REKLAMA
REKLAMA
AKTUALNOŚCIMiastoSportRozrywkaInneTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWyboryChorzowskie KomentarzeKontakt24

Czarna seria w Chorzowie. Jednego dnia ujawniono zwłoki dwóch osób [AKTUALIZACJA]

Na Sygnale

Dzisiaj w naszym mieście, a dokładnie przy ul. Majętnego oraz Stacyjnej, znaleziono ciała mężczyzn. Trwa ustalanie przyczyn obu zdarzeń.

REKLAMA

Wojewódzkie Centrum Powiadamiania Ratunkowego otrzymało zgłoszenie w środę, 10 lipca, około godz. 8:00. Dotyczyło ono leżącej przy ul. Majętnego osoby, która nie dawała żadnych oznak życia.

- Przy wiacie śmietnikowej ujawniono ciało mężczyzny. Póki co, jedyne co wiemy to, że miał przy sobie dokumenty - mówi asp. Lucjan Pokorski, zastępca oficera prasowego chorzowskiej policji.

Na tę chwilę na miejscu prowadzone są czynności z udziałem prokuratora, mające na celu ustalenie przyczyn zdarzenia.

 

Niestety, jak się okazuje, nie było to dzisiaj jedyne tego typu zdarzenie. Około godz. 8:00 służby zostały wezwane również na ul. Stacyjną. Jeden z przechodniów zauważył tam coś niepokojącego.

- Informacja, jaka do nas wpłynęła dotyczyła czegoś pływającego w zbiorniku wodnym Glinianka, co wyglądało jak duży konar lub zwłoki. Na miejsce pojechali policjanci razem z funkcjonariuszami Państwowej Straży Pożarnej, aby przeprowadzić weryfikację. Faktycznie ujawnili tam ciało mężczyzny - relacjonuje asp. Lucjan Pokorski.

Przyczyna zdarzenia nie jest znana. Prawdopodobnie jest to osoba zaginiona, poszukiwana wcześniej przez policję. Na miejscu wciąż pracują służby.

REKLAMA
Martyna Majewicz

Udostępnij:


zwłokiul. Majętnawiata śmietnikowaczynnościprokuratorzbiornik wodnyul. StacyjnaGliniankazaginiony

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA
REKLAMA

AKTUALNOŚCI

REKLAMA
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

16
Wtorek
Lipiec 2024
Lipiec
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1234
imieniny:
Eustachego, Mariki, Mirelli
REKLAMA