REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
AKTUALNOŚCIMiastoSportRozrywkaInneTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWyboryChorzowskie KomentarzeKontakt24

Trwają prace modernizacyjne obiektów chorzowskiego MORiS-u!

Miasto

Tradycyjnie już, w czasie wakacji, Miejski Ośrodek Rekreacji i Sportu w Chorzowie rozpoczął prace modernizacyjne swoich obiektów. W planach m.in. renowacja boisk oraz nowa salka fitness.

REKLAMA

Na stronie internetowej chorzowskiego MORiS-u pojawiły się informacje na temat aktualnych prac przy obiektach Ośrodka. Podobnie jak rok temu, zabrano się za boiska osiedlowe. Modernizacji doczekają się obiekty przy ul. Łagiewnickiej, Krzywej oraz 3 Maja. Prace konserwacyjne obejmują wyrównanie nawierzchni, natrysk nową warstwą poliuretanową oraz liniowanie boisk. Dzięki tym pracom korzystanie z boisk będzie jeszcze przyjemniejsze oraz bezpieczniejsze.  

Ośrodek przygotowuje też coś nowego na mapie Chorzowa. Już od kilku miesięcy na terenie obiektu MORiS-u przy Placu Powstańców Śląskich 1 trwają prace związane z adaptacją przestrzeni pod nowoczesną salkę fitness wraz z całym zapleczem sanitarnym. Zakres prac dotyczy kompleksu pomieszczeń o łącznej powierzchni prawie 150 m2. Powstała sala będzie w stanie pomieścić 25 uczestników, a jej oddanie do użytku ma nastąpić przed zakończeniem wakacji. Pierwsze zajęcia fitness już niebawem!

Ostatnim obiektem, przy którym przeprowadzane są prace remontowe jest, ten przy ul. Lompy. Budynek od lat wymagał remontu i właśnie teraz się go doczekał. Prace przy jego dociepleniu już ruszyły. Dzięki inwestycji obiekt zyska nowe oblicze, a komfort korzystających z niego osób z pewnością się zwiększy. 

Fot. MORiS

REKLAMA
Bartosz Staszewski

Udostępnij:


MORiSobiektyboiska osiedlowesalka fitnessprace konserwatorskie

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA
REKLAMA

AKTUALNOŚCI

REKLAMA
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

16
Wtorek
Lipiec 2024
Lipiec
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1234
imieniny:
Eustachego, Mariki, Mirelli
REKLAMA