REKLAMA
REKLAMA
AKTUALNOŚCIMiastoSportRozrywkaInneTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWyboryChorzowskie KomentarzeKontakt24

Wielki sukces! Chorzowianki mistrzyniami Europy

Sport

W dniach 20-23 czerwca w czeskim Chomutovie odbyły się Mistrzostwa Europy Federacji IDO Disco Dance. Podczas kilku dni zmagań w różnych kategoriach wiekowych, pierwsze miejsce w kategorii Disco Dance dzieci zdobyła formacja Fire Kids, w której skład wchodzą dwie chorzowianki - Jagoda Bień i Kinga Jóźwiakowska.

REKLAMA

Piątoklasistki z Chorzowa, należące do grupy Fire Kids trenują Disco Dance w Egurrola Dance Studio w Katowicach. 

- Disco Dance to zdecydowanie najbardziej dynamiczny ze stylów tanecznych. Składa się z spektakularnych kombinacji skoków, piruetów i obrotów wykonywanywanych w zawrotnym tempie.  To tylko niektóre charakterystyczne elementy tego stylu, które czynią go niezwykle widowiskowym - możemy przeczytać na stronie Egurrola Studio.

W Chomutovie formacja Fire Kids, w której skład wchodzą chorzowianki, zwyciężyła w kategorii Disco Dance dzieci, wyprzedzając pochodzącą ze Słowacji formację Nessox Assos oraz zamykające podium Dunki z Barbie-Aldans. 

Warto dodać, że dziewczyny bliskie podium były również w kategoriach grupowych. Kinga Jóźwiakowska z małą grupą taneczną Flames zdobyła miejsce czwarte, natomiast z małą grupą taneczną Flash Jagoda Bień wytańczyła miejsce szóste.

Wielkie brawa należą się również pani Aleksandrze Buras, która od kilku lat jest trenerką Fire Kids. Rok temu jej formacja zdobyła Mistrzostwo Świata, a w tym roku, kilka miesięcy temu, wywalczyła Mistrzostwo Polski federacji IDO Disco Dance.

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

Fot. Egurrola Dance Studio Katowice

REKLAMA
Bartosz Staszewski

Udostępnij:


taniecDisco DancesukcesEgurrola Dance Studio

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA
REKLAMA

AKTUALNOŚCI

REKLAMA
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

16
Wtorek
Lipiec 2024
Lipiec
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1234
imieniny:
Eustachego, Mariki, Mirelli
REKLAMA