REKLAMA
AKTUALNOŚCIMiastoSportRozrywkaInneTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWyboryChorzowskie KomentarzeKontakt24

Wernisaż "Fabryka Barw" w chorzowskim Katoliku [ZDJĘCIA]

Kultura

Za nami kolejna odsłona "Fabryki Barw", czyli wyjątkowego wernisażu w chorzowskim Katoliku. Podczas wydarzenia uczniowie zaprezentowali swoje prace, a towarzyszyły temu liczne występy artystyczne.

Galeria zdjęć


REKLAMA

W miniony poniedziałek, w murach chorzowskiego Katolika, odbył się trzeci już wernisaż z cyklu "Fabryka Barw", organizowany przez Stowarzyszenie Circam Scholam Catholicam. Wydarzenie to stanowiło podsumowanie całorocznej pracy dzieci, które pod okiem pani Malwiny Kidaly tworzyły niezwykłe dzieła sztuki. Uczniowie z dumą prezentowali swoje prace, które zachwyciły zarówno rodziców, jak i gości wernisażu.

Szczególne podziękowania złożono pani dyrektor szkoły Dorocie Delawskiej, która wspierała całe przedsięwzięcie i dodawała otuchy młodym artystom. Jej współpraca i dobre słowo były nieocenione w organizacji tego wyjątkowego wydarzenia.

Nie byłoby tego sukcesu bez zaangażowania prezesa stowarzyszenia - pani Moniki Antlauf-Jaskóły oraz wiceprezes pani Beaty Łamik, które po raz kolejny zorganizowały wernisaż na najwyższym poziomie. Ich determinacja i pasja do sztuki sprawiły, że "Fabryka Barw" stała się tradycją w chorzowskim Katoliku.

Wernisaż uświetniły występy uczniów, przygotowane przez panią Ewelinę Wach, nauczyciela szkoły. Młodzi artyści pięknie zaśpiewali i zatańczyli, wprowadzając wszystkich w niezwykły nastrój. Dodatkową atrakcją była oprawa muzyczna. Dźwięki instrumentów, na których grali uczniowie szkoły, dopełniły magiczną atmosferę tego popołudnia.

"Fabryka Barw" to nie tylko pokaz talentu młodych artystów, ale także dowód na to, jak ważne jest wspieranie dzieci w rozwijaniu ich pasji i umiejętności. Gratulujemy wszystkim uczestnikom i organizatorom tego wspaniałego wydarzenia i z niecierpliwością czekamy na kolejne edycje.


 

Tekst został nadesłany przez naszą Czytelniczkę - Monikę Antlauf-Jaskółę, sekretarz Zespołu Szkół Stowarzyszenia Rodzin Katolickich Archidiecezji Katowickiej w Chorzowie. 

Chcesz sprawdzić się jako dziennikarz "Tuby"? Każdy może założyć konto na naszej stronie i samodzielnie udostępnić artykuł. Po akceptacji Redaktora Naczelnego, Wasz materiał pojawi się w naszych mediach!

REKLAMA
Martyna Majewicz

Udostępnij:


Fabryka BarwwernisażwystawapraceKatolikStowarzyszenie Circam Scholam Catholicam

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA
REKLAMA

AKTUALNOŚCI

REKLAMA
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

16
Wtorek
Lipiec 2024
Lipiec
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1234
imieniny:
Eustachego, Mariki, Mirelli
REKLAMA