REKLAMA
REKLAMA
AKTUALNOŚCIMiastoSportRozrywkaInneTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWyboryChorzowskie KomentarzeKontakt24

Darmowy kurs samoobrony po raz drugi. Zajęcia poprowadzi chorzowski policjant

Rozrywka

Michał Wilmański, dzielnicowy w Komisariacie I w Chorzowie, zaprasza na zajęcia profilaktyczne z elementami samoobrony. Te odbędą się na początku lipca w Szkole Podstawowej nr 33 w Chorzowie, przy ulicy Dyrekcyjnej 3.

REKLAMA

To nie pierwsza tego typu inicjatywa aspiranta Michała Wilmańskiego. W tamtym roku podczas ferii zimowych odbyło się podobne wydarzenie. Wtedy dostępne miejsca rozeszły się niemal natychmiast. Podobnie jak w poprzedniej edycji, także i tym razem udział w treningach jest bezpłatny. 

- Przede wszystkim należy unikać konfrontacji. Warto jednak poznać kilka tajników, które pomogą nam w trudnych sytuacjach - wskazuje Michał Wilmański. - Poprzednie nasze spotkania cieszyły się sporą popularnością, więc i tym razem liczę na dobrą frekwencję - zachęca instruktor. 

Wilmański pełni funkcję dzielnicowego w Komisariacie I w Chorzowie. Jest znany z realizacji szeregu przedsięwzięć społecznych. Policjant szczególnie upodobał sobie "swoją" dzielnicę Biadacz i zamieszkałe tam dzieciaki, dla których organizował m. in. warsztaty czy wycieczki rowerowe. Tym razem postanowił, już po raz drugi, przygotować coś także dla tych nieco starszych. 

Lipcowe zajęcia profilaktyczne skierowane są dla osób pełnoletnich. To doskonała okazja do poznania podstaw karate oraz technik samoobrony. Pod okiem profesjonalnego trenera uczestnicy będą mieli okazję nauczyć się, jak skutecznie bronić się w sytuacjach zagrożenia, jednocześnie dbając o kondycję fizyczną i koordynację ruchową.

Kurs odbędzie się w terminie od 1 do 5 lipca tego roku, codziennie w godzinach od 17:00 do 18:30, na sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 33 w Chorzowie (ul. Dyrekcyjna 3). 

Ilość miejsc jest ograniczona, dlatego zachęcamy do szybkiego zgłaszania się. Zapisy prowadzone są telefonicznie pod numerem telefonu 723 651 616.

Najbliższe wydarzenie to szansa na zdobycie nowych umiejętności oraz poprawę swojej sprawności fizycznej i pewności siebie. Zajęcia prowadzone będą w przyjaznej atmosferze, z naciskiem na indywidualne podejście do każdego uczestnika. 

REKLAMA
Jakub Brzozowicz

Udostępnij:


ChorzówzajęciasamoobronaprojektpolicjaKomisariat I w ChorzowiedzielnicowyMichał WilmańskiSzkoła Podstawowa nr 33profilaktykakurskarateza darmo

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA
REKLAMA

AKTUALNOŚCI

REKLAMA
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

16
Wtorek
Lipiec 2024
Lipiec
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1234
imieniny:
Eustachego, Mariki, Mirelli
REKLAMA