REKLAMA
REKLAMA
AKTUALNOŚCIMiastoSportRozrywkaInneTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWyboryChorzowskie KomentarzeKontakt24

Znamy już wszystkie gwiazdy tegorocznego High Festivalu. Spodziewać się można niezapomnianej muzycznej uczty!

Rozrywka

Już niebawem Stadion Śląski stanie się najgorętszą sceną muzyczną w kraju, a wszystko za sprawą organizowanego tam w długi sierpniowy weekend High Festivalu. W tym tygodniu zaprezentowano pełen lineup imprezy - w sumie usłyszymy na niej 12 wyjątkowych artystów.

Galeria zdjęć


REKLAMA

High Festiwal to cykl letnich festiwali, których nie powinno się pominąć, jeśli trzyma się rękę na muzycznym pulsie. Jego letnia odsłona zawita tym razem do Chorzowa, a konkretnie na Stadion Śląski, gdzie czekać nas będą aż dwa dni pełnowymiarowych koncertów największych gwiazd polskiej sceny.

- Dla naszego festiwalowego lineup’u naprawdę warto przyjechać w sierpniu na Stadion Śląski. Zaprosiliśmy na naszą scenę plejadę najlepszych wykonawców. Na razie ujawniamy dwoje z nich - Sanah i Chivasa, czyli jak zawsze zaczynamy od trzęsienia ziemi. Ich koncerty to niesamowity artyzm, energia, ale i profesjonalizm - informował kilka dni temu Marcin Bachara, producent i pomysłodawca High Festival, z agencji High Events.

W tym tygodniu organizatorzy zapowiedzieli pozostałe gwiazdy, które 15 oraz 16 sierpnia wystąpią na Stadionie Śląskim. W sumie jest to aż 12 wyjątkowych artystów, którzy z pewnością zapewnią uczestnikom niezapomnianą muzyczną ucztę.

Pierwszego dnia, oprócz wspomnianej Sanah, usłyszymy: twórcę największych radiowych hitów Tribbsa, znanych z odważnych muzycznych eksperymentów braci Kacperczyk, podbijającą serca miliona fanów Bryskę, ulubieńca młodego pokolenia Vito Bambino i niezwykle utalentowaną Paulę Biskup.

Nie mniejsze emocje towarzyszyć nam będą drugiego dnia, kiedy to poza Chavisem, na scenie zaprezentuje się: wykonujący szeroko rozumianą muzykę hip-hopową PRO8L3M, znajdujący się na szczytach list sprzedaży płyt Szpaku, wyróżniający się kreatywnością w swojej twórczości Kukon, będący powiewem świeżości na polskiej scenie Dobrzan oraz jej legenda, czyli Paktofonika.

Bilety na wydarzenie dostępne są >>TUTAJ<<. Ich cena mieści się w granicach od 119 do 369 zł, z czego najdroższe z nich dotyczą biletów rodzinnych. W ofercie znajdziemy też dwudniowy karnet, który można nabyć w atrakcyjnej cenie 199 zł.

Szczegółowe informacje: highfestival.pl

REKLAMA
Martyna Majewicz

Udostępnij:


High Festival 2024Stadion ŚląskifestiwalkoncertygwiazdyartyścilineupSanahChivasTribbsbracia KacperczykBryskaVito BambinoPaula BiskupPRO8L3MSzpakuKukonDobrzanPaktofonikabilety

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA
REKLAMA

AKTUALNOŚCI

REKLAMA
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

16
Wtorek
Lipiec 2024
Lipiec
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1234
imieniny:
Eustachego, Mariki, Mirelli
REKLAMA