AKTUALNOŚCIMiastoSportRozrywkaInneTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWyboryChorzowskie KomentarzeKontakt24

Wycieczka na Stadion Śląski Przedszkola nr 3 w Chorzowie

Kontakt24

Kocioł Czarownic to miejsce, które potrafi wprawić w zachwyt niemal każdego. W ostatnim czasie miały okazję się o tym przekonać przedszkolaki z chorzowskiej "trójki".

Galeria zdjęć


REKLAMA

Środa, 5 czerwca, dla dzieci z Przedszkola nr 3 w Chorzowie była z pewnością niezapomnianym dniem! W to piękne, słoneczne przedpołudnie przedszkolaki z dwóch najstarszych grup: Żabek i Motylków wybrały się na niesamowitą wycieczkę, której celem było zwiedzenie Stadionu Śląskiego.

Wycieczka rozpoczęła się od zapoznania z bogatą historią obiektu i jego charakterystycznymi cechami. Pani przewodnik Karolina uświadomiła przedszkolakom, jak wielkie wydarzenia miały tam miejsce. Trasa zwiedzania obejmowała wizytę w szatni reprezentacji, w strefie SPA, a także przejście tunelem zawodniczym wprost na murawę. Dzieci miały także możliwość odwiedzenia loży VIP. Jedną z ciekawszych atrakcji była projekcja w stadionowym kinie oraz zwiedzanie sali muzealnej. Wyprawa zakończyła się w stadionowym komisariacie policji, który również mieliśmy możliwość zobaczyć.

To, co zobaczyliśmy i przeżyliśmy zapamiętamy z pewnością na długo. Najstarsi podopieczni Przedszkola nr 3 w Chorzowie uczestniczą bowiem w tym, jak i w poprzednim  roku szkolnym, w projekcie "Niebieskie Przedszkole", dzięki któremu zakrzewiona w nich została ogromna pasja do piłki nożnej.

 

Autorem tekstu jest nasza Czytelniczka - Marta Kalisz, nauczycielka w Przedszkolu nr 3 w Chorzowie.

Chcesz sprawdzić się jako dziennikarz "Tuby"? Każdy może założyć konto na naszej stronie i samodzielnie udostępnić artykuł. Po akceptacji Redaktora Naczelnego, Wasz materiał pojawi się w naszych mediach!

REKLAMA
Marta Kalisz

Udostępnij:


Przedszkole nr 3wycieczkaStadion ŚląskizwiedzanieNiebieskie Przedszkole

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA
REKLAMA

AKTUALNOŚCI

REKLAMA
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

16
Wtorek
Lipiec 2024
Lipiec
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1234
imieniny:
Eustachego, Mariki, Mirelli
REKLAMA