REKLAMA
REKLAMA
AKTUALNOŚCIMiastoSportRozrywkaInneTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWyboryChorzowskie KomentarzeKontakt24

Ekipa z Sokolni Chorzów jedzie na mistrzostwa świata w akrobatyce!

Sport

Dwie żeńskie trójki oraz dwójka mieszana akrobatów z DOSiR Sokolnia Chorzów powalczy w Mistrzostwach Świata w Akrobatyce Sportowej. Zmagania odbędą się w portugalskim Guimares.

REKLAMA

Światowy czempionat w akrobatyce sportowej rozgrywany jest co dwa lata. W tym roku gospodarzem imprezy będzie miasto Guimares w Portugalii

Na najważniejszej imprezie dwulecia nie zabraknie chorzowskiego akcentu. Jak poinformował Dzielnicowy Ośrodek Sportu i Rekreacji "Sokolnia" im. Ryszarda Kafanke w Chorzowie, do Portugalii wybierają się zawodnicy i zawodniczki tego klubu. 

Wśród "Sokolniaków" - reprezentantów Polski, znalazły się trzy zespoły. To dwie trójki kobiet: Tatiana Jarzembowska, Natalia Sławikowska i Anna Sławikowska (12-18), a także Lena Strzelczyk, Oliwia Kata i Magdalena Goryczka (13-19). Do Guimares pojedzie także dwójka mieszana - Violetta Sobik i Mateusz Grzyb (13-19). 

- Serdecznie gratulujemy naszym zawodnikom oraz wspaniałej trenerce Barbarze Gregorskiej-Skoczylas. Jest to efekt ciężkiej pracy, determinacji i nieustannego dążenia do doskonałości naszych zawodników wraz z profesjonalnym wsparciem naszej trenerki Basi - komentują w DOSiR Sokolnia Chorzów. 

Zmagania odbędą się w dniach 19-22 września tego roku. Trzymamy kciuki!

REKLAMA
Jakub Brzozowicz

Udostępnij:


DOSiR Sokolnia im. Ryszarda Kafanke w ChorzowieDOSiR Sokolniamistrzostwa świataPortugaliaChorzówGuimares

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

AKTUALNOŚCI

KALENDARZ WYDARZEŃ

12
Środa
Czerwiec 2024
Czerwiec
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
2728293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
imieniny:
Gwidona, Leonii, Niny
REKLAMA