REKLAMA
AKTUALNOŚCIMiastoSportRozrywkaInneTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWyboryChorzowskie KomentarzeKontakt24

Wkrótce III Igrzyska w Parku Śląskim. To ostatni moment, żeby się zapisać!

Rozrywka

Pod koniec maja w Parku Śląskim odbędzie się kolejna edycja gry terenowej dedykowanej uczniom klas 6 i 7 szkół podstawowych. Osoby chętne do wzięcia w niej udziału muszą się pośpieszyć, gdyż do zakończenia zapisów został już tylko tydzień.

Jeśli lubicie sportową rywalizację i chcecie lepiej poznać atrakcje kryjące się na terenie Zielonych Płuc Śląska - to wydarzenie jest właśnie dla Was! Mowa tu o trzeciej odsłonie Igrzysk w Parku Śląskim, która jest gwarantem dobrej zabawy i niezapomnianej przygody.

- Poprzednie edycje spotkały się z ogromnym zainteresowaniem, dlatego zdecydowaliśmy kontynuować tę wspaniałą inicjatywę. 28 maja 2024 roku, zapraszamy uczniów klas 6 i 7 szkół podstawowych z województwa śląskiego do udziału w grze terenowej, która odbędzie się na terenie Parku Śląskiego - zachęcają pomysłodawcy.

Drużyny sprawdzą swoją wiedzę, rozwiązując wymagające zadania, przygotowane w jednostkach wszystkich organizatorów przedsięwzięcia tj. Parku Śląskiego, Stadionu Śląskiego, Muzeum "Górnośląski Park Etnograficzny", Śląskiego Ogrodu Zoologicznego, Planetarium - Śląskiego Parku Nauki oraz Śląskiego Wesołego Miasteczka. Oprócz testów z wiedzy ogólnej uczestników czekać będą testy na spostrzegawczość czy weryfikacja kondycji fizycznej.

- W tegorocznej edycji może wziąć udział 18 drużyn, decyduje kolejność zgłoszeń. Drużyna składa się z czterech uczniów reprezentujących szkołę oraz nauczyciela/opiekuna. Dla wszystkich uczestników III Igrzysk przewidziano niespodziankę, a dla trzech najlepszych drużyn nagrody - przekazują w Parku Śląskim.

Aby zgłosić drużynę do udziału w grze, opiekun powinien wypełnić dostępne >>TUTAJ<< dokumenty i przesłać je na adres: marketing@parkslaski.pl do 15 maja do godz. 16:00.

Fot. Park Śląski

Martyna Majewicz

Udostępnij:


Igrzyska w Parku Śląskimgra terenowarywalizacjaszkołyuczniowiedrużynyPark ŚląskiStadion ŚląskiMuzeum Górnośląski Park EtnograficznyŚlaski Ogród ZoologicznyPlanetarium ŚląskieWesołe Miasteczkozgłoszeniazapisy

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

AKTUALNOŚCI

KALENDARZ WYDARZEŃ

18
Sobota
Maj 2024
Maj
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
2930
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
12
imieniny:
Alicji, Edwina, Eryka