REKLAMA
AKTUALNOŚCIMiastoSportRozrywkaInneTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWyboryChorzowskie KomentarzeKontakt24

W sobotę "Mecz Przyjaźni". Zmotoryzowani muszą liczyć się z utrudnieniami

Miasto

Już 20 kwietnia czeka nas wielkie piłkarskie święto, podczas którego Ruch Chorzów podejmie na Stadionie Śląskim Widzew Łódź. Zachęcamy kierowców do zapoznania się z planowanymi w tym dniu zmianami w organizacji ruchu.

W związku z sobotnim "Meczem Przyjaźni", na wniosek Policji - w celu zapewnienia bezpieczeństwa uczestnikom ruchu drogowego, wprowadzone zostaną tymczasowe zmiany w organizacji ruchu pojazdów.

- Od godziny 15 w ciągu ulicy Parkowej - na odcinku od ronda przy Galerii AKS do skrzyżowania z ulicą Kościuszki - wprowadzony zostanie jednokierunkowy ruch pojazdów (w kierunku ul. Kościuszki). Po obu stronach ulicy Parkowej wprowadzony zostanie zakaz zatrzymywania - czytamy w komunikacie Miejskiego Zarządu Ulic i Mostów w Chorzowie.

Ponadto, w zależności od sytuacji drogowej, tj. natężenia ruchu pojazdów i pieszych, mundurowi mogą podjąć także decyzję o:

- wprowadzeniu na skrzyżowaniu ulic Katowickiej, Parkowej i al. Wojska Polskiego zakazu skrętu w lewo z ciągu ulicy Katowickiej (z kierunku Bytomia) w kierunku ulicy Parkowej,
- zamknięciu dla ruchu pojazdów fragmentu ulicy Katowickiej na odcinku między ulicą Parkową/al. Wojska Polskiego i łącznikiem położonym między jezdniami ul. Chorzowskiej w Katowicach (rejon przejścia podziemnego).

Stała organizacja ruchu zostanie przywrócona po zakończeniu imprezy. Wszystkie z wyżej opisanych zmian będą uwzględnione w nawigacji Waze w ramach współpracy Miejskiego Zarządu Ulic i Mostów w Chorzowie z firmą Google.

fot. Marcin Bulanda / Press Focus

Martyna Majewicz

Udostępnij:


Mecz PrzyjaźnimeczRuch ChorzówWidzew ŁódźStadion Śląskiutrudnieniazmiany organizacji ruchukierowcypolicja

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

AKTUALNOŚCI

KALENDARZ WYDARZEŃ

18
Sobota
Maj 2024
Maj
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
2930
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
12
imieniny:
Alicji, Edwina, Eryka