REKLAMA
AKTUALNOŚCIMiastoSportRozrywkaInneTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWyboryChorzowskie KomentarzeKontakt24

Poszukiwany listem gończym w rękach policji. Wpadł w Chorzowie podczas spaceru z psem

Na Sygnale

Mundurowi z wojewódzkiej Komendy zatrzymali mężczyznę poszukiwanego od kilkunastu miesięcy listem gończym. 36-latek podejrzany był o przemyt oraz handel dużą ilością narkotyków.

W sierpniu ubiegłego roku Dolnośląski Wydział Zamiejscowy Departamentu ds. Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Krajowej we Wrocławiu wydał list gończy za 36-letnim mężczyzną. Jak wiadomo, należał on do działającej nie tylko w Polsce, ale też w kilku innych krajach, grupie przestępczej trudniącej się przestępstwami polegającymi na wewnątrzwspólnotowych nabyciach, dostawach i wywozach, a także udziale w obrocie znacznymi ilościami środków odurzających oraz psychotropowych.

- Mężczyzna od kilkunastu miesięcy ukrywał się przed organami ścigania na terenie kraju, często zmieniając miejsca zamieszkania oraz samochody, którymi się poruszał. Sprawa poszukiwań mężczyzny została przejęta na początku stycznia 2024 r. z komendy w Bytomiu przez policjantów z Wydziału Poszukiwań i Identyfikacji Osób Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach - informują tamtejsi funkcjonariusze.

Jak ustalili "śląscy łowcy głów", 36-latek wynajął mieszkanie w Chorzowie. Tutaj też udało się go zatrzymać, podczas spaceru z psem. Zaskoczony spotkaniem z mundurowymi mężczyzna trafił już do tymczasowego aresztu. Teraz jego sprawą zajmą się dolnośląscy śledczy.

Martyna Majewicz

Udostępnij:


podejrzanyzatrzymanylist gończyprzemythandelnarkotykigrupa przestępczaareszt

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

AKTUALNOŚCI

KALENDARZ WYDARZEŃ

19
Piątek
Kwiecień 2024
Kwiecień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
12345
imieniny:
Alfa, Leonii, Tytusa