REKLAMA
AKTUALNOŚCIMiastoSportRozrywkaInneTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWyboryChorzowskie KomentarzeKontakt24

Sukces reprezentantów Chorzowskiej Szkoły Walki. Z Mistrzostw Polski wrócili z workiem medali!

Sport

Miniony weekend z pewnością na długo pozostanie w pamięci zawodników Chorzowskiej Szkoły Walki. Udział w organizowanych w Żywcu zawodach sprawił, że bogata kolekcja ich nagród powiększyła się o 20 nowych krążków.

W sobotę 23 marca w Żywcu odbyły się organizowane przez Polską Federację Sztuk Walki i Sportów Obronnych Mistrzostwa Polski w Sztukach Walki. Wśród blisko 150 zawodników z Polski, Czech i Słowacji, znaleźli się m.in. przedstawiciele Chorzowskiej Szkoły Walki.

- Wystartowaliśmy w dużym 16-osobowym zespole, z czego 8 osób z grupy najmłodszej i średniej pierwszy raz rywalizowało z innymi zawodnikami. Konkurowaliśmy w walkach semi-contact, walkach Ju-jitsu oraz w formach kata - informują trenerzy. 

Mimo mocno obsadzonych konkurencji i występów na naprawdę wysokim poziomie, reprezentacja z Chorzowa po raz kolejny udowodniła, że nie ma sobie równych. W sumie udało jej się zdobyć aż 20 medali, w tym: 1 złoty, 12 srebrnych oraz 7 brązowych.

Lista nagrodzonych prezentuje się następująco:

złoto - Matylda (semi)

srebro - Łucja (kata + jujitsu), Zuza (jujitsu), Matylda (jujitsu), Karol (kata + semi), Marcel (semi + jujitsu), Oliwia (jujitsu), Mateusz (jujitsu), Lena (semi), Zofia (kata)

brąz - Eliza (semi), Matwiej (kata), Matylda (kata), Marcel (kata), Marek (jujitsu), Szymon (jujitsu), Tomasz (jujitsu)

- Gratulujemy wszystkim którzy wystartowali, nawet tym gdy po chwili kryzysu nie poddali się tylko parli do przodu - podsumowali dumni trenerzy. 

Fot. Chorzowska Szkoła Walki

Martyna Majewicz

Udostępnij:


Chorzowska Szkoła WalkiMistrzostwa PolskiŻywiecmedale

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

AKTUALNOŚCI

KALENDARZ WYDARZEŃ

19
Piątek
Kwiecień 2024
Kwiecień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
12345
imieniny:
Alfa, Leonii, Tytusa