AKTUALNOŚCIMiastoSportRozrywkaInneTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWyboryChorzowskie KomentarzeKontakt24EkoTuba

W sobotę Wiosenne Święto Wody. Zostało jeszcze kilka wolnych miejsc!

Rozrywka

MORiS w Chorzowie zaprasza na wspólne obchody Wiosennego Święta Wody, podczas którego na rodziny czekać będzie mnóstwo pozytywnych emocji i ciekawych rywalizacji. Zapisy na wydarzenie wciąż trwają!

Na 23 marca zaplanowano 11. odsłonę Wiosennego Święta Wody, która po raz kolejny odbędzie się w MORiS w Chorzowie. 

Wydarzenie zacznie się o godzinie 10:00 na basenie KS Hajduki w Chorzowie Batorym. Jest to okazja aby zmierzyć się ze sobą w rodzinnych zawodach i przy okazji spędzić czas na sportowo.

- Jak co roku zapraszamy drużyny (2-4 osoby), które składają się przynajmniej z 1 osoby dorosłej oraz 1 osoby niepełnoletniej!  Dla wszystkich przygotowaliśmy pamiątkowe statuetki, a dla najlepszych - puchary i dodatkowe nagrody! - informują w Miejskim Ośrodku Rekreacji i Sportu w Chorzowie.

Przygotowanych zostało 5 konkurencji, a podczas wielkiego finału będzie okazja, aby skorzystać z dmuchanego, wielkiego toru przeszkód.

Zapisy na wydarzenie nadal trwają! Aby wziąć w nim udział wystarczy wypełnić dostępny >>TUTAJ<< formularz zgłoszeniowy i uiścić wpisowe - 15 zł w przypadku osoby dorosłej i 10 zł w przypadku dziecka.

Liczba miejsc ograniczona!

 

Źródło: MORiS Chorzów

Anna Kern

Udostępnij:


Miejski Ośrodek Rekreacji i SportuMORiSWiosenne Święto WodyzawodyrywalizacjazapisyHajduki

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

AKTUALNOŚCI

KALENDARZ WYDARZEŃ

10
Poniedziałek
Luty 2025
Luty
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
2728293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
12
imieniny:
Elwiry, Elizy, Jacka