REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
AKTUALNOŚCIMiastoSportRozrywkaInneTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWyboryChorzowskie KomentarzeKontakt24

Nowa inwestycja w MORiS. Właśnie ruszył przetarg!

Miasto

Miejski Ośrodek Rekreacji i Sportu w Chorzowie ogłosił przetarg na modernizację salki fitness przy Placu Powstańców Śląskich. Nie jest to jedyna inwestycja jaka zostanie wykonana w najbliższym czasie.

REKLAMA

Wraz z rozpoczęciem 2024 roku MORiS ogłosił przetarg na modernizację pomieszczeń na salkę fitness z zapleczem sanitarnym. Obiekt znajduje się przy Placu Powstańców Śląskich w Chorzowie.

Rozpoczęto proces wyłonienia wykonawcy tego projektu. Inwestycja obejmuje niezagospodarowane inwestycje znajdujące się na obiektach MORiS. Zakres prac remontowych to niemal 150 m2 powierzchni. Sala do zajęć w nowym pomieszczeniu fitness będzie przeznaczona dla 25 uczestników i znajdzie się tam również kompleksowy węzeł szatniowo-sanitarny. Dominować będzie kolor miętowy!

- Mamy nadzieję, że inwestycja ta zachęci do skorzystania z oferty nie tylko naszych stałych klientów, ale również osoby, które szukają dla siebie odpowiedniego rodzaju zajęć. Pracujemy już nad ofertą, która będzie dostępna w tym miejscu. Chcemy jednak wysłuchać również Waszych propozycji i sugestii, dlatego też zwracamy się z prośbą o podzielenie się pomysłami na formy zajęć, z których będziecie mogli skorzystać! Wiadomości możecie wysyłać na adres: sekretariat@moris.chorzow.pl - informują w MORiS-ie.

Nie jest to jedyna inwestycja jaką MORiS planuje wykonać w tym roku. Kolejna dotyczyć będzie szatni i sanitariów na terenie hali sportowej przy ul. Dąbrowskiego.

Fot. MORiS

REKLAMA
Anna Kern

Udostępnij:


MORiSprzetarginwestycjafitnesssportPlac Powstańców Śląskich

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA
REKLAMA

AKTUALNOŚCI

REKLAMA
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

16
Wtorek
Lipiec 2024
Lipiec
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1234
imieniny:
Eustachego, Mariki, Mirelli
REKLAMA