REKLAMA
AKTUALNOŚCIMiastoSportRozrywkaInneTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWyboryChorzowskie KomentarzeKontakt24

MORiS ogłasza IX edycję Superpływaka. Akcja potrwa do końca listopada

Sport

Tradycyjnie na początku roku Miejski Ośrodek Rekreacji i Sportu w Chorzowie ogłasza akcję pod nazwą "Superpływak". Wydarzenie jest skierowane do wszystkich pasjonatów pływania. Zasady akcji są proste, zgłaszamy za każdym razem przepłynięty przez nas dystans do ratownika. Najlepsi z najlepszych w grudniu otrzymają nagrody za największą ilość przepłyniętych kilometrów.

Po raz 9. na basenach Chorzowa odbędzie się akcja, skierowana do osób kochających pływać, w której to będą mogli oni powalczyć o tytuł "Superpływaka".

Wydarzenie będzie odbywało się na basenach przy pl. Powstańców 1 oraz Kompleksie Sportowym "Hajduki" przy ul. Granicznej 92 w Chorzowie.

Zasady, które obowiązują podczas akcji, nie są skomplikowane. Wzięcie udziału w rywalizacji jest darmowe, ma być to motywacja do łączenia aktywności sportowej ze zdrową rywalizacją. By zgłosić udział w wydarzeniu, należy wypełnić oświadczenie, a przepłynięty dystans w danym dniu każdorazowo zgłaszać do ratownika (w metrach). Kilomentry można zbierać do końca listopada.

Aby otrzymać nagrody, trzeba przepłynąć określoną ilość kilometrów. Laury, które otrzymają uczestnicy noszą nazwy: 

"Złoty Superpływak" - za przepłynięcie 150 km.
"Srebrny Superpływak" - za przepłynięcie 100 km.
"Brązowy Superpływak" - za przepłynięcie 50 km.

MORiS przypomina, że niepełnoletnie osoby mają obowiązek złożenia oświadczenia podpisanego przez prawnego opiekuna. Dokumenty można znaleźć w obiektach MORiS-u lub pobrać pod tym linkiem: >>TUTAJ<<.

Fot. MORiS Chorzów

Krzysztof Darmoń

Udostępnij:


MORiSSuperpływakbasenrywalizacjanagrody

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

AKTUALNOŚCI

KALENDARZ WYDARZEŃ

20
Wtorek
Luty 2024
Luty
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
123
imieniny:
Anety, Lehca, Leona