AKTUALNOŚCIMiastoSportRozrywkaInneTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWyboryChorzowskie KomentarzeKontakt24

"Koncert Pokoleń" dla WOŚP w chorzowskiej Jedynce [ZDJĘCIA]

Kontakt24

32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zaangażował w zbiórkę wielu chorzowian. Wśród nich znalazła się społeczność Szkoły Podstawowej nr 1, która postanowiła zorganizować wyjątkowe wydarzenie.

Galeria zdjęć


REKLAMA

W czwartek 25.01.24 r. w chorzowskiej Szkole Podstawowej nr 1 im. Janusza Korczaka z Oddziałami Dwujęzycznymi odbył się wyjątkowy "Koncert Pokoleń". Był śpiew, tańce, gra na instrumentach i trochę poezji, dzięki czemu pozytywne emocje unosiły się w powietrzu. 

Obok nauczycieli, uczniów klas młodszych i starszych oraz rodziców wystąpili goście specjalni: chorzowski Chór Mieszany Lutnia oraz przedstawiciele Zespołu Pieśni i Tańca Chorzów. O nagłośnienie zadbał niezastąpiony pan Tomasz Zorychta, całość poprowadził pan Sebastian Mierzwa ze Śląskiego Radia Top Sender, a oświetlenia użyczyło Bytomskie Centrum Kultury.

Koncert Pokoleń był nie tylko szkolnym wydarzeniem artystycznym, ale też świadectwem siły wspólnoty, zdolnej połączyć różne pokolenia w jednym, niezapomnianym geście. A wszystko to dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, której przekażemy pełną puszkę!

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do szczytnej inicjatywy, uczestniczyli w tym wyjątkowym dniu i wsparli nasze działania. 

 

Autorem tekstu jest nasza Czytelniczka - Aleksandra Dąbroś, dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 w Chorzowie.

Chcesz sprawdzić się jako dziennikarz "Tuby"? Każdy może założyć konto na naszej stronie i samodzielnie udostępnić artykuł. Po akceptacji Redaktora Naczelnego, Wasz materiał pojawi się w naszych mediach!

REKLAMA
Martyna Majewicz

Udostępnij:


Szkoła Podstawowa nr 1Koncert PokoleńWOŚP

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

AKTUALNOŚCI

KALENDARZ WYDARZEŃ

13
Czwartek
Czerwiec 2024
Czerwiec
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
2728293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
imieniny:
Antoniego, Gracji, Lucjana
REKLAMA