REKLAMA
AKTUALNOŚCIMiastoSportRozrywkaInneTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWyboryChorzowskie KomentarzeKontakt24

Fundacja Społeczna Integracja organizuje "Złoty Bal". Celem jest pomoc najmłodszym

Rozrywka

W sobotę, 20 stycznia 2024 roku, odbędzie się "Złoty Bal" Fundacji Społeczna Integracja. Impreza nie tylko zapowiada się jako wieczór pełen radości, ale przede wszystkim ma na celu zebranie funduszy na darmowe zajęcia dla dzieci w Szkole Podstawowej nr 18 w czasie ferii zimowych.

"Złoty Bal" Fundacji Społeczna Integracja to nie tylko okazja do dobrej zabawy, ale przede wszystkim wydarzenie charytatywne. Każdy zakupiony bilet przyczynia się do wspierania rozwoju młodych umysłów. Catering, muzyka, licytacje - to wszystko przygotowane jest z myślą o jednej ważnej sprawie: pomocy lokalnej społeczności. 

Impreza zacznie się o godzinie 19:00 w Szkole Podstawowej nr 18 w Chorzowie Batorym, przy ul. Czempiela 52. Bal będzie otwarty dla wszystkich dorosłych, a także dostępny dla osób z ograniczoną mobilnością, ponieważ budynek szkoły jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych. 

Podczas balu nie zabraknie smacznych posiłków od Restauracji Dworek Parkowy z Chorzowa oraz słodkich niespodzianek od cukierni „Magorówka”. Dj Paweł Szynal z Memories Design by Paweł Szynal zagwarantuje dobrą muzykę, a licytacje pięknych przedmiotów i voucherów dostarczą dodatkowych emocji. Motywem przewodnim imprezy będzie kolor złoty - zachęca się do stylizacji w tym właśnie kolorze

Bilety kosztują 190 zł od osoby, a każda złotówka zebrana podczas imprezy zostanie przeznaczona na organizację darmowych zajęć dla dzieci w Szkole Podstawowej nr 18 podczas ferii zimowych. To wyjątkowa okazja, by bawiąc się, pomóc w rozwoju najmłodszych.

Zachęcamy wszystkich chętnych do udziału w "Złotym Balu" Fundacji Społeczna Integracja. To nie tylko świetna zabawa, ale też szansa, by wspólnie wspierać lokalną społeczność. Warto być częścią tego wyjątkowego wydarzenia, które łączy radość balu z szlachetnym celem. Aby uzyskać więcej informacji, można kontaktować się z organizatorami pod numerem telefonu: 661-053-111. 

Patronat medialny nad wydarzeniem objęła Tuba Chorzowa oraz Goniec Górnośląski. Całą imprezę Patronatem Honorowym objął Prezydent Miasta Chorzów Andrzej Kotala. 

Fot. Fundacja Społeczna Integracja
 

Krzysztof Darmoń

Udostępnij:


BalimprezaFundacja Społeczna Integracjacharytatywnyzbiórkazabawaszkoła

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

AKTUALNOŚCI

KALENDARZ WYDARZEŃ

21
Środa
Luty 2024
Luty
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
123
imieniny:
Eleonory, Lenki, Kiejstuta