REKLAMA
AKTUALNOŚCIMiastoSportRozrywkaInneTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWyboryChorzowskie KomentarzeKontakt24

Liryczne Zaduszki w Teatrze Rozrywki

Kultura

Już niebawem w chorzowskim Teatrze Rozrywki będzie miała miejsce premiera koncertu zaduszkowego pn. "Porcelanowe sny". Za scenariusz i jego reżyserię odpowiedzialna jest Magdalena Piekorz.

REKLAMA

Zbliżający się Dzień Wszystkich Świętych oraz Zaduszki to dla wielu z nas szczególny okres, pełen zadumy, refleksji oraz wspomnień. Choć tradycyjnie spędzamy go odwiedzając groby bliskich, nie brakuje też okolicznych wydarzeń, które pozwalają na chwilę się zatrzymać i zastanowić nad sensem swojego życia. Jednym z nich jest m.in. organizowany corocznie w Teatrze Rozrywki koncert zaduszkowy.

Przed nami "Porcelanowe sny"

Tegoroczną propozycją chorzowskiego Teatru są "Porcelanowe sny", które to pozwolą słuchaczom zanurzyć się w lekko jazzowych nutach poezji śpiewanej.

- W zapadających cieniach listopadowego zmierzchu serdecznie zapraszamy na koncert, który jest muzycznym echem słów Magdaleny Piekorz, zrodzonych w głębi samotności pandemii, niosących w sobie tęsknotę, refleksję i nadzieję. W czasach, gdy cienie izolacji otuliły naszą codzienność, a kruchość ludzkiego życia stała się nam tak boleśnie bliska, autorka szukała w słowach ukojenia, sensu, światła. Jej wersy, niczym porcelanowe figurki, delikatne, ale pełne głębokich barw, przypominają nam o ulotności chwil, o pięknie wspólnie przeżytych momentach i o wiecznej tęsknocie za bliskością - zapowiadają organizatorzy.

Premiera koncertu zaduszkowego "Porcelanowe sny" odbędzie się 2 listopada o godz. 19:30 na Małej Scenie Teatru Rozrywki. Później będzie go można wysłuchać jeszcze 7 oraz 8 listopada.

Bilety na to wydarzenie dostępne są >>TUTAJ<<.

Graf. Teatr Rozrywki

REKLAMA
Martyna Majewicz

Udostępnij:


Zaduszkikoncert zaduszkowyTeatr RozrywkiPorcelanowe snyjazzpoezja śpiewanaMagdalena Piekorzbilety

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA
REKLAMA

AKTUALNOŚCI

REKLAMA
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

16
Wtorek
Lipiec 2024
Lipiec
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1234
imieniny:
Eustachego, Mariki, Mirelli
REKLAMA