REKLAMA
AKTUALNOŚCIMiastoSportRozrywkaInneTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWyboryChorzowskie KomentarzeKontakt24

Wyjątkowe spotkanie w chorzowskiej bibliotece. Jego gościem będzie ceniona w naszym mieście pisarka

Kultura

Już niebawem w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Chorzowie odbędzie się spotkanie autorskie z Magdaleną Majcher. Wydarzenie to organizowane jest w ramach tegorocznej edycji Wolności Czytania.

REKLAMA

Magdalena Majcher to pochodząca z Czeladzi anglistka, która w pewnym momencie swojego życia podjęła decyzję o rezygnacji z dotychczasowej pracy zawodowej na rzecz twórczości literackiej, spełniając w ten sposób wieloletnie zainteresowania i ambicje pisarskie. Podczas urlopu macierzyńskiego coraz bardziej angażowała się w prowadzenie swojego bloga recenzenckiego oraz szukanie innych zleceń związanych z pisaniem. Jej marzeniem było to, aby móc utrzymywać się wyłącznie z tworzenia tekstów, dlatego też postanowiła wtedy napisać własną książkę

Pisarka zadebiutowała w 2016 roku i od tego czasu udało jej się wydać aż 30 pozycji, z których to wiele zyskało status bestsellera. W swojej twórczości skupia się przede wszystkim na problemach kobiet, takich jak przemoc domowa i seksualna, wykluczenia, prześladowania czy aborcja.

Spotkanie autorskie w chorzowskiej bibliotece

Magdalena Majcher zdążyła zyskać już spore grono sympatyków, których jak się okazuje nie brakuje również w naszym mieście. W związku z powyższym Miejska Biblioteka Publiczna w Chorzowie zdecydowała się na organizację spotkania autorskiego.

- To jest autorka, która znajduje się na liście najbardziej poczytnych autorów polskich w naszej bibliotece, gdyż zajmuje na niej drugie miejsce! Liczymy na to, że nasi czytelnicy docenią to i skoro czytają jej książki, to być może będą też chcieli spotkać się z autorką - podkreśla Beata Kaczmarek, dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Chorzowie.

Organizowane w ramach tegorocznej edycji Wolności Czytania spotkanie odbędzie się 4 października w Filii nr 19, mieszczącej się przy ul. Kilińskiego 2. Początek o godz. 17:00.

Graf. MBP Chorzów

REKLAMA
Martyna Majewicz

Udostępnij:


Miejska Biblioteka Publiczna w Chorzowiespotkanie autorskieMagdalena MajcherpisarkaWolność Czytania

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA
REKLAMA

AKTUALNOŚCI

REKLAMA
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

16
Wtorek
Lipiec 2024
Lipiec
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1234
imieniny:
Eustachego, Mariki, Mirelli
REKLAMA