REKLAMA
REKLAMA
AKTUALNOŚCIMiastoSportRozrywkaInneTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWyboryChorzowskie KomentarzeKontakt24

W Chorzowie będzie się działo. Tylko w tym miesiącu czeka nas aż 5 festynów miejskich!

Rozrywka

Animacje dla dzieci, potańcówki czy koncerty - to tylko część z atrakcji, których możemy spodziewać się podczas zaplanowanych na wrzesień festynów miejskich. Pierwszy z nich odbędzie się na łące przy Parku Róż już w najbliższy piątek.

REKLAMA

Choć ubiegłotygodniową imprezą przy Szybie Prezydent symbolicznie pożegnaliśmy lato, nie oznacza to końca imprez plenerowych organizowanych w naszym mieście. Tylko we wrześniu czeka nas jeszcze kilka festynów miejskich, które podobnie jak poprzednie wydarzenia, wypełnione będą wieloma atrakcjami zarówno dla najmłodszych, jak i tych nieco starszych chorzowian.

Co zaplanowano?

Już w ten piątek, tj. 8 września, na łące przy Parku Róż, odbędzie się pierwszy z przewidzianych festynów. Podczas jego trwania dzieci będą mogły wziąć udział w programie interaktywnym pn. "Co się stało" i skorzystać ze stoiska animacyjnego, natomiast dorośli będą mieli okazję zobaczyć pokaz tanga, a także wysłuchać koncertu zespołu De Silvers

Tydzień później czekają nas dwie kolejne imprezy. W sobotę 16 września festyn odbędzie się na boisku tartanowym przy ul. Granicznej. Tam też spodziewać się możemy programu dla dzieci pn. "Środowisko ponad wszystko z Pszczółką Mają", zabawy tanecznej z didżejem, a także koncertu Piotra Herdziny.

W niedzielę 17 września przeniesiemy się na łąkę przy ul. Floriańskiej. Tym razem najmłodsi wezmą udział w programie interaktywnym pn. "Na raz dwa muzyczna podróż trwa", dostępne też będzie stoisko animacyjne. Dla dorosłych przygotowana zostanie niespodzianka w postaci kolejnego pokazu tanga, z kolei na zakończenie wystąpi uwielbiany przez chorzowian Mirosław Szołtysek.

Sporo będzie się działo również w przedostatni weekend miesiąca. W sobotę 23 września na Osiedlu Pnioki będzie miał miejsce czwarty z festynów, podczas którego na dzieci znów będzie czekało stoisko animacyjne oraz program interaktywny pn. "Co się stało". Gwiazdą tego wieczoru będzie Mirek Jędrowski.

Ostatnią imprezę zaplanowano na 24 września przy ul. Brzozowej. Wśród atrakcji znajdzie się program dla dzieci "Kolorowa Ulica Sezamkowa", zabawa taneczna z didżejem oraz koncert Mirosława Szołtyska.

Wstęp na wszystkie z tych wydarzeń wolny. Szczegóły na ich temat można znaleźć na plakatach.

Graf. Miasto Chorzów

REKLAMA
Martyna Majewicz

Udostępnij:


festynyanimacjepotańcówkikoncertyDe SilversPiotr HerdzinaMirosław SzołtysekMirek Jędrowski

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

28
Czwartek
Wrzesień 2023
Wrzesień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
28293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
imieniny:
Libuszy, Wacławy, Wacława
REKLAMA