REKLAMA
REKLAMA
AKTUALNOŚCIMiastoSportRozrywkaInneTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWyboryChorzowskie KomentarzeKontakt24

Rusza akcja wspólnego sprzątania Żabich Dołów

Miasto

"To nie są nasze śmieci, ale to jest nasz dom!" - pod tym hasłem odbędzie się zainicjowana przez świętochłowicką firmę Storm Gray Unit akcja wspólnego sprzątania Żabich Dołów. Wydarzenie rozpocznie się już w ten piątek i potrwa do niedzieli.

REKLAMA

Firma Storm Gray Unit, dla której głównym celem jest odpowiedzialność za bezpieczeństwo interesów swoich klientów, tym razem postanowiła zadbać o czystość Żabich Dołów. Przewidziany do uporządkowania obszar zostanie podzielony na cztery sektory, do których skierowane zostaną ekipy porządkujące.

- Zwracamy się do Was z prośbą o włączenie się do akcji sprzątania Żabich Dołów, która odbędzie się w dniach 2-4 czerwca w godzinach od 9 do 17 przy wsparciu Miasto Bytom. Wspólnie możemy przyczynić się do odrodzenia dzikiej przyrody w naszej okolicy, mocno zdegradowanej przez człowieka i możemy zadbać o czyste, piękne i przyjazne do wypoczynku miejsce dla nas wszystkich. Nie ma znaczenia, ile czasu możecie poświęcić, każde zaangażowanie jest cenne i na wagę złota, każdy jest mile widziany - czytamy w mediach społecznościowych Storm Gray Unit.

Organizatorzy zadbali o kamizelki, worki i rękawiczki, a także zaplecze logistyczne, w tym trzy samochody do wywozu worków ze śmieciami oraz quad do wyciągania odpadów wielkogabarytowych. Dodatkowo na wszystkich uczestników czekać będzie ognisko z poczęstunkiem.

Osoby chcące wziąć udział w akcji, proszone są o wcześniejsze zgłoszenie się pod adresem: aso@um.bytom.pl

Fot. Storm Gray Unit

REKLAMA
Martyna Majewicz

Udostępnij:


Storm Gray UnitŻabie Dołyakcjasprzątanie

Komentarze

Greg
Firma jest z Bytomia :)

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

28
Czwartek
Wrzesień 2023
Wrzesień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
28293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
imieniny:
Libuszy, Wacławy, Wacława
REKLAMA