REKLAMA
REKLAMA
AKTUALNOŚCIMiastoSportRozrywkaInneTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWyboryChorzowskie KomentarzeKontakt24

Chorzowscy funkcjonariusze docenieni. "Dzięki przejeżdżającemu patrolowi Policji uniknęliśmy zagrożenia na drodze"

Na Sygnale

Do Komendy Miejskiej Policji w Chorzowie wpłynęła miła wiadomość. Jej autorem jest wdzięczny kierowca, który podziękował policjantom za ostatnio okazaną pomoc.

REKLAMA

Do zdarzenia doszło w miniony czwartek około godz. 18:00. W trakcie rutynowego patrolu miasta, starszy sierżant Grzegorz Jakubczak oraz starszy posterunkowy Kacper Karwowski zauważyli ciężarówkę stojącą na Drogowej Trasie Średnicowej. Jak się okazało pojazd uległ awarii, dlatego też policjanci natychmiast zabezpieczyli miejsce jego postoju, a następnie pomogli w bezpiecznym przejeździe na pobliski parking.

Kilka dni później kierowca ciężarówki przesłał do Komendy list, w którym wyraził wobec funkcjonariuszy swoją wdzięczność.

- Przy zjeździe na ulicę Dąbrowskiego miałem wystrzał lewej opony na osi sterującej. Sytuacja była naprawdę niebezpieczna ze względu na wzmożony ruch, natomiast dzięki przejeżdżającemu patrolowi Policji uniknęliśmy zagrożenia na drodze - czytamy we fragmencie liście.

Adresaci listu, którzy w swoim działaniu kierowali się policyjną maksymą "Pomagamy i chronimy", dziękują jego autorowi za miłe słowa.

 

Fot. KMP Chorzów

REKLAMA
Martyna Majewicz

Udostępnij:


policjakomendapodziękowanialistpomocawariaDTŚ

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

3
Sobota
Czerwiec 2023
Czerwiec
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
12
imieniny:
Anatola, Leszka, Tamary
REKLAMA