REKLAMA
AKTUALNOŚCIMiastoSportRozrywkaInneTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWyboryChorzowskie KomentarzeKontakt24

Niebawem "Święto Młodego Chorzowianina"!

Rozrywka

Już 7 czerwca w Centrum Inicjatyw Społecznych odbędzie się impreza otwarta - Święto Młodego Chorzowianina 2023. W programie wydarzenia liczne występy artystyczne, animacje dla dzieci, ciepły poczęstunek i nie tylko. Start imprezy o godzinie 15:00.

To już dziesiąta edycja "Święta Młodego Chorzowianina", które w tym roku wspólnie organizuje Stowarzyszenie "Koncepcja", Stowarzyszenie "Błękitny Anioł", Fundacja Gramy do Końca, Fundacja Obywatele Sztuki, Stowarzyszenie Społeczno-Kulturalno-Sportowe SILESIA, Specjalistyczny Ośrodek Wsparcia dla Ofiar Przemocy w Rodzinie w Chorzowie oraz Centrum Inicjatyw Społecznych w Chorzowie.

- Bardzo się cieszyliśmy, że dołączyliśmy do kolektywy pracującej nad tegoroczną edycją wydarzenia. Mamy nadzieję, że wspólnie, w duchu solidarności i wzajemnego poszanowania, uda nam się zorganizować naprawdę niezwykłe wydarzenie, które zostanie w naszej i lokalnej społeczności pamięci na długo - mówi Piotr Wilczyński, wiceprezes Stowarzyszenia Koncepcja. 

Podczas Święta dzieci będą mogły wziąć udział w konkursach z nagrodami, grach, licznych warsztatach m.in. z decoupage, robotyki i szydełkowania oraz w pokazie wozu i sprzętu straży pożarnej. 

Twórcy zadbali również o warstwę artystyczną imprezy, a udział w wydarzeniu zapowiedzieli liczni soliści, tancerze i inni artyści.  Będzie również można skosztować BEZPŁATNIE ciast oraz zjeść ciepły posiłek. 

"Święto Młodego Chorzowianina" odbędzie się 7 czerwca w godzinach 15-19 na terenie jednego ze współorganizatorów, Centrum Inicjatyw Społecznych w Chorzowie przy ulicy 3 Maja 18. Wstęp wolny. 

źródło: Informacja prasowa

Martyna Majewicz

Udostępnij:


Święto Młodego ChorzowianinaStowarzyszenie KoncepcjaStowarzyszenie Błękitny AniołFundacja Gramy do KońcaFundacja Obywatele SztukiCentrum Inicjatyw Społecznychwystępy artystycznekonkursygrywarsztatypoczęstunek

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

AKTUALNOŚCI

KALENDARZ WYDARZEŃ

19
Piątek
Kwiecień 2024
Kwiecień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
12345
imieniny:
Alfa, Leonii, Tytusa