REKLAMA
REKLAMA
AKTUALNOŚCIMiastoSportRozrywkaInneTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWyboryChorzowskie KomentarzeKontakt24

Niebawem "Święto Młodego Chorzowianina"!

Rozrywka

Już 7 czerwca w Centrum Inicjatyw Społecznych odbędzie się impreza otwarta - Święto Młodego Chorzowianina 2023. W programie wydarzenia liczne występy artystyczne, animacje dla dzieci, ciepły poczęstunek i nie tylko. Start imprezy o godzinie 15:00.

REKLAMA

To już dziesiąta edycja "Święta Młodego Chorzowianina", które w tym roku wspólnie organizuje Stowarzyszenie "Koncepcja", Stowarzyszenie "Błękitny Anioł", Fundacja Gramy do Końca, Fundacja Obywatele Sztuki, Stowarzyszenie Społeczno-Kulturalno-Sportowe SILESIA, Specjalistyczny Ośrodek Wsparcia dla Ofiar Przemocy w Rodzinie w Chorzowie oraz Centrum Inicjatyw Społecznych w Chorzowie.

- Bardzo się cieszyliśmy, że dołączyliśmy do kolektywy pracującej nad tegoroczną edycją wydarzenia. Mamy nadzieję, że wspólnie, w duchu solidarności i wzajemnego poszanowania, uda nam się zorganizować naprawdę niezwykłe wydarzenie, które zostanie w naszej i lokalnej społeczności pamięci na długo - mówi Piotr Wilczyński, wiceprezes Stowarzyszenia Koncepcja. 

Podczas Święta dzieci będą mogły wziąć udział w konkursach z nagrodami, grach, licznych warsztatach m.in. z decoupage, robotyki i szydełkowania oraz w pokazie wozu i sprzętu straży pożarnej. 

Twórcy zadbali również o warstwę artystyczną imprezy, a udział w wydarzeniu zapowiedzieli liczni soliści, tancerze i inni artyści.  Będzie również można skosztować BEZPŁATNIE ciast oraz zjeść ciepły posiłek. 

"Święto Młodego Chorzowianina" odbędzie się 7 czerwca w godzinach 15-19 na terenie jednego ze współorganizatorów, Centrum Inicjatyw Społecznych w Chorzowie przy ulicy 3 Maja 18. Wstęp wolny. 

źródło: Informacja prasowa

REKLAMA
Martyna Majewicz

Udostępnij:


Święto Młodego ChorzowianinaStowarzyszenie KoncepcjaStowarzyszenie Błękitny AniołFundacja Gramy do KońcaFundacja Obywatele SztukiCentrum Inicjatyw Społecznychwystępy artystycznekonkursygrywarsztatypoczęstunek

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

3
Sobota
Czerwiec 2023
Czerwiec
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
12
imieniny:
Anatola, Leszka, Tamary
REKLAMA