AKTUALNOŚCIMiastoSportRozrywkaInneTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWyboryChorzowskie KomentarzeKontakt24

Jakie narzędzia pneumatyczne do warsztatu?

Inne

Fach w ręku i zapał do pracy - jest, własny warsztat - też, więc teraz do pełni szczęścia brakuje już tylko profesjonalnych narzędzi. Dla tych, którzy zastawiają się, co wśród nich powinno się znaleźć, przygotowaliśmy małą podpowiedź.

Galeria zdjęć


REKLAMA

Własny warsztat to dla wszystkich "złotek rączek" istny raj na ziemi, zanim jednak będzie można z niego w pełni korzystać, konieczne jest wyposażenie go w odpowiednie narzędzia. Niestety to właśnie tutaj pojawia się pierwszy problem, a w głowie rodzi się najważniejsze pytanie - jakie? 

Jeśli zależy nam na długotrwałym użytkowaniu sprzętu, a przy tym wygodzie i bezpieczeństwie, najlepiej sprawdzą się narzędzia pneumatyczne. Są one zasilane sprężonym powietrzem i w odróżnieniu od innych narzędzi posiadają naprawdę wiele zalet, stanowiących w długim okresie bardzo ważną wartość dodaną dla ich posiadacza. Wyróżniają się one aż 5-krotnie większą żywotnością eksploatacyjną niż standardowe narzędzia elektryczne, umożliwiają pracę w trudno dostępnych miejscach, a ponadto działają wyjątkowo cicho, co bez wątpienia wpływa na poprawę komfortu pracy.

Jeśli już wiemy, że wybór narzędzi pneumatycznych to naprawdę świetne rozwiązanie, czas zastanowić się, w które z nich warto zaopatrzyć swój warsztat. Bogatą ofertę w tym zakresie posiada Pneumat System, dlatego też poniżej zaprezentujemy kilka jego propozycji:

- Klucze udarowe pneumatyczne

Klucze z nowym rozwiązaniem mechanizmu udarowego przeznaczone są dla zakładów produkcyjnych oraz serwisów naprawczych, gdzie zachodzi konieczność trwałego połączenia lub szybkiego demontażu połączeń gwintowych. Wszystkie modele kluczy posiadają zaczep umożliwiający podwieszanie narzędzi za pomocą balanserów na stanowiskach pracy, poprawiając komfort i wygodę w operowaniu narzędziem. 

- Klucze zapadkowe - grzechotki pneumatyczne

Oferta kluczy zapadkowych, podobnie jak oferta kluczy udarowych przeznaczona jest do szybkiego montażu i demontażu połączeń gwintowanych. Oferta kluczy zapadkowych CP-Industrial Tools skierowana jest w głównej mierze dla przemysłu motoryzacyjnego, gdzie znajduje szerokie zastosowanie przy łączeniu podzespołów. Małe gabaryty tych narzędzi pneumatycznych, przy stosunkowo dużej mocy, pozwalają dotrzeć do miejsc trudno dostępnych, co czyni klucze zapadkowe CP-Industrial Tools narzędziami idealnymi do prac remontowych w warsztatach serwisowych, jak i małych zakładach produkcyjnych.

- Szlifierki mimośrodowe oscylacyjne pneumatyczne

Szlifierki mimośrodowe pneumatyczne idealnie nadadzą się do precyzyjnych prac szlifierskich oraz podczas obróbki wykończeniowej dużych powierzchni materiałów, takich jak metal, tworzywa sztuczne, drewno i powłoki lakiernicze.

- Polerki pneumatyczne

Polerki pneumatyczne przeznaczone są do obróbki metalu, tworzyw sztucznych i powierzchni lakierniczych, dzięki czemu znajdują szerokie zastosowanie w przemyśle maszynowym, stoczniowym, szkutniczym i motoryzacyjnym. Ponadto Pneumat System przygotował specjalną ofertę dla warsztatów i lakiernictwa, w tym m.in. szlifierko-polerki samochodowe.

- Młotki pneumatyczne

Oferta młotków pneumatycznych CP-Industrial Tools obejmuje kilka modeli, których zróżnicowane parametry oraz bogate wyposażenie dodatkowe w postaci różnych długości i kształtów końcówek roboczych – grotów, pozwala na ich stosowanie w przemyśle maszynowym, odlewniczym, jak i w budownictwie przy pracach instalatorskich. W tej grupie produktów narzędzi pneumatycznych, na szczególną uwagę zasługuje model, który dzięki możliwości dodatkowej przystawki z igłami (wyposażenie standardowe dostarczone w komplecie z narzędziem), pozwala na usuwanie piasku z odlewów, zgorzelin z odkuwek, rdzy, farby i obróbki wykańczającej nieregularne i chropowate powierzchnie.

- Piła pneumatyczna ręczna

Pneumat System dostarcza markowe i profesjonalne piły pneumatyczne mające szerokie zastosowanie z mniej wymagającymi materiałami. Ze względu na materiał może to być piła do cięcia styropianu, waty szklanej, pianki poliuretanowej, gumy, drewna, miękkich metali, drutu, wykładziny, skóry, czy różnego rodzaju tworzyw sztucznych w tym plastiku.

- Pistolety lakiernicze

Od pistoletów ręcznych do automatycznych - w tym przypadku wybór jest naprawdę spory. Aby odpowiednio dostosować zakup do swoich potrzeb najlepiej zapoznać się z całą ich ofertą, w której znajdziemy m.in. te do malowania samochodów, mebli czy prac dekoracyjnych.

REKLAMA
Martyna Majewicz

Udostępnij:


warsztatnarzędzia pneumatycznePneumat System

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

AKTUALNOŚCI

KALENDARZ WYDARZEŃ

13
Czwartek
Czerwiec 2024
Czerwiec
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
2728293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
imieniny:
Antoniego, Gracji, Lucjana
REKLAMA