REKLAMA
AKTUALNOŚCIMiastoSportRozrywkaInneTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWyboryChorzowskie KomentarzeKontakt24

W Centrum Integracji Międzypokoleniowej rusza nowa inicjatywa. "Wierzymy, że kreatywność to mięsień, który należy trenować"

Rozrywka

Już niebawem w chorzowskim Centrum Integracji Międzypokoleniowej swoją działalność rozpocznie "Współpracownia". Przedsięwzięcie to stanie się przestrzenią dla wszystkich kreatywnych osób.

REKLAMA

Ruszająca jeszcze w styczniu "Współpracownia" przeznaczona będzie dla wszystkich, którzy malują, rysują, rzeźbią i w inny jeszcze twórczy sposób wykorzystują swój czas. Raz w miesiącu Centrum Integracji Międzypokoleniowej zostanie udostępnione twórcom-amatorom, aby mogli oni nie tylko w spokojnym miejscu popracować nad swoimi nowymi dziełami, ale też, aby mogli spotkać się i poznać równie kreatywne osoby.

- Wiemy, jak dla osób, które nas odwiedzają, ważna jest sztuka i rękodzieło. Pokazały nam to zarówno nasze Warsztaty Kreatywne Sztuk Różnych, jak i Regiodzieło – targi wspierające lokalnych twórców. W CIM bardzo ważne jest dla nas stworzenie wielopokoleniowej społeczności. Stąd pomysł na powstanie WSPÓŁPRACOWNI i miejsca, w którym można poznać inne osoby zajmujące się jakąś formą tworzenia. Wierzymy, że kreatywność to mięsień, który należy trenować, a nic nie motywuje do pracy bardziej niż wsparcie innych - mówi Marta Jakubczyk, dyrektor Centrum Integracji Międzypokoleniowej.

Warto pamiętać, że "Współpracownia" to nie warsztaty z instruktorami i materiałami, tylko otwarta przestrzeń twórcza, w której każdy za pomocą przyniesionych przez siebie rekwizytów będzie robił to, co najlepiej potrafi.

Pierwsze spotkanie odbędzie się już 31 stycznia o godz. 18:00. W razie jakichkolwiek dodatkowych pytań można kontaktować się bezpośrednio z CIM - w wiadomości prywatnej na Facebooku, mailowo: andrzejnowak@cimchorzow.pl lub telefonicznie: 32 245 93 40.

REKLAMA
Martyna Majewicz

Udostępnij:


Centrum Integracji Międzypokoleniowejnowa inicjatywaWspółpracowniakreatywność

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

30
Poniedziałek
Styczeń 2023
Styczeń
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
262728293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
12345
imieniny:
Martyny, Macieja, Teofila
REKLAMA