REKLAMA
AKTUALNOŚCIMiastoSportRozrywkaInneTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWyboryChorzowskie KomentarzeKontakt24

Po ponad 30 latach w mundurze - czas na emeryturę. Zmiana na stanowisku komendanta w chorzowskiej "dwójce"

Na Sygnale

Po tym jak Komendant Komisariatu II Policji w Chorzowie mł. insp. Izabela Rom odeszła na zasłużoną emeryturę, jej obowiązki przejął nadkomisarz Andrzej Szczęśniak. Zmiana ta spowodowała konieczność powołania także nowego zastępcy, którym został komisarz Michał Madej.

REKLAMA

„Sumienna, skuteczna, z dużą wiedzą, dbająca o dyscyplinę, a zarazem wrażliwa i empatyczna” - jako taka właśnie osoba dała zapamiętać się swoim współpracownikom Komendant Komisariatu II Policji w Chorzowie mł. insp. Izabela Rom.

Rom swoją przygodę z policją rozpoczęła w 1992 roku w Komendzie Rejonowej w Siemianowicach Śląskich, a od 2015 roku związana była z garnizonem chorzowskim. Jak podkreślają osoby z jej najbliższego otoczenia, w swojej pracy dała się poznać jako osoba z dużą wiedzą merytoryczną.

- Swoje obowiązki wypełniała sumiennie, z największą starannością. Była przykładem do naśladowania nie tylko dla policjantów, ale i przełożonych - wspominają chorzowscy mundurowi.

Teraz, po ponad 30 latach owocnej służby, przyszła pora na odpoczynek. W zeszły piątek w Komendzie Miejskiej Policji w Chorzowie odbyła się uroczysta zbiórka, podczas której pożegnano przechodzącą na emeryturę policjantkę.

Udział w niej wzięli Komendant Miejski mł. insp. dr Grzegorz Matuszek, chorzowscy policjanci i pracownicy cywilni, Prokurator Rejonowy w Chorzowie Cezary Golik, Prezes Stowarzyszenia Chorzowskich Emerytów Wiesław Horyń, a także inni zaproszeni goście.

Zmiana komendantów chorzowskiej "dwójki"

W związku z przejściem mł. insp. Izabeli Rom na emeryturę, zaraz po weekendzie, w Komisariacie II nastąpiły istotne zmiany. Obowiązki komendanta objął tam związany z chorzowską policją od 1997 roku nadkom. Andrzej Szczęśniak, który to w ostatnich latach pełnił funkcję zastępcy komendanta "dwójki".

Awans ten spowodował, że konieczne było powołanie także nowego zastępcy, a został nim kom. Michał Madej. Komisarz swoją służbę pełni od 2004 roku i do tej pory związany był z Komisariatem Policji II w Katowicach.

Fot. KMP Chorzów

REKLAMA
Martyna Majewicz

Udostępnij:


służbamł.insp. Izabela Romemeryturanowy komendantnadkom. Andrzej Szczęśniakkom. Michał Madej

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

30
Poniedziałek
Styczeń 2023
Styczeń
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
262728293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
12345
imieniny:
Martyny, Macieja, Teofila
REKLAMA