REKLAMA
AKTUALNOŚCIMiastoSportRozrywkaInneTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWyboryChorzowskie KomentarzeKontakt24

Walczy z rakiem, a jej największą troską jest los podopiecznych - zwierzaków z Fundacji S.O.S.

Miasto

Pani Aneta z chorzowskiej Fundacji S.O.S. dla Zwierząt boryka się nie tylko z problemami finansowymi, ale również zdrowotnymi. Mimo tego najbardziej skupia się właśnie na zwierzętach. Z tego powodu uruchomiono specjalną zrzutkę, aby nieco odciążyć ją od trosk trudnej codzienności. 

REKLAMA

Mieszcząca się w Chorzowie-Maciejkowicach Fundacja S.O.S. dla Zwierząt już od kilkunastu lat pomaga najbardziej potrzebującym zwierzętom z niemal całej Polski. Zapewnienie im podstawowej opieki i znalezienie nowego domu to tylko część działań w ramach całej aktywności Fundacji. Więcej na ten temat pisaliśmy >>TUTAJ<<

Niestety, dotarła do nas przykra informacja. Pani Aneta Motak, jedna z twórczyń Fundacji S.O.S., która wraz z mężem Jarosławem prowadzi schronisko "Psia Chata", trafiła niedawno na szpitala. Znajduje się na oddziale onkologicznym. Nie wiemy jaki dokładnie jest stan pacjentki. Wiemy natomiast, że bardzo martwi się o los zwierząt. 

- Pani Aneta leży w szpitalu i zamiast naprawdę dbać o siebie, zamartwia się brakiem karmy i problemami finansowymi fundacji. Dowiedziałem się, że tak już ma i szczerze podziwiam ją. Dziewczyny, które pomagają jej każdego dnia mówiły mi, że zrobią wszystko by kobieta mogła wreszcie zadbać o siebie by przestała wreszcie myśleć o losie zwierząt, a znów nie boję się tego napisać: ona walczy o własne życie - ponformował Łukasz Litewka na swoim facebooku. 

Państwa Motaków nie opuszcza pech. W styczniu tego roku z powodu silnego wiatru, który przechodził nad Polską mocno ucierpiało schronisko Fundacji. Wtedy szkody oszacowano na blisko 30 tys. złotych.

Aby wesprzeć panią Anetę w trudnych dla niej chwilach, została utworzona specjalna zrzutka dla Fundacji. Ma ona na celu zaspokoić podstawowe potrzeby zwierząt, a co za tym idzie, dać pani Anecie nieco wytchnienia. Dzięki temu będzie ona mogła skupić się na tym, aby w jak najlepszym stopniu zadbać o własne zdrowie. 

Nie minęła doba od uruchomienia zbiórki, a już na jej koncie znajduje się ponad 20 tysięcy złotych. Jeśli chcecie dołożyć swoją cegiełkę, poniżej znajduje się link do zrzutki.


Dodatkowo już w najbliższy weekend na terenie Fundacji w Chorzowie - Maciejkowicach (ul. Antoniów 1) odbędzie się kiermasz świąteczny połączony ze spacerami dla psiaków. Cały dochód z niego zostanie przeznaczony na cele Fundacji S.O.S. Wydarzenie potrwa w sobotę i niedzielę w godzinach 10:00 - 14:00. 

Fot. Zrzutka.pl

REKLAMA
Jakub Brzozowicz

Udostępnij:


Fundacja S.O.S.zrzutka.plPsia Chata

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

30
Poniedziałek
Styczeń 2023
Styczeń
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
262728293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
12345
imieniny:
Martyny, Macieja, Teofila
REKLAMA