REKLAMA
AKTUALNOŚCIMiastoSportRozrywkaInneTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWyboryChorzowskie KomentarzeKontakt24

Chorzowscy policjanci spotkali się z uczniami Gastronomika

Na Sygnale

Mundurowi z chorzowskiej komendy mają za sobą kolejne spotkanie z młodzieżą. Tym razem swoją wizytę złożyli uczniom z tutejszego Zespołu Szkół Gastronomiczno-Usługowych.

REKLAMA

W ostatnim czasie stróże prawa zajmujący się działaniami w zakresie profilaktyki społecznej przeprowadzili szereg interesujących zajęć młodzieży z Zespołu Szkół Gastronomiczno-Usługowych im. Marii Dąbrowskiej w Chorzowie. W trakcie ich trwania przybliżono uczniom czym jest handel ludźmi, przedstawiono zagrożenia związane z przestępstwami w cyberprzestrzeni, jak również zwrócono uwagę na zagrożenia związane z przestępczością narkotykową. 

Spotkanie policjantów z młodzieżą miało na celu nie tylko pogłębienie wiedzy w prezentowanym zakresie, ale też zmianę wyobrażenia na temat omówionych zagadnień i poznania sposobów unikania różnorodnych niebezpiecznych sytuacji. Na zakończenie mundurowi przedstawili też charakter służby policjanta oraz funkcjonowania całej formacji w Polsce.

- Zajęcia cieszyły się ogromnym zainteresowaniem, a młodzież zadawała policjantom szereg pytań. Spotkanie edukacyjne było okazją do promowania służby w Policji i zachęcania młodych ludzi do wyboru tego zawodu - podsumowują funkcjonariusze chorzowskiej komendy.

Spotkanie zostało zrealizowane w ramach kampanii promocyjno-informacyjnej "Policję tworzą ludzie... Twórzmy ją razem".

Fot. KMP Chorzów

REKLAMA
Martyna Majewicz

Udostępnij:


policjaspotkaniegastronomikkampania

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

8
Czwartek
Grudzień 2022
Grudzień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
282930
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
imieniny:
Delfiny, Marii, Wirginiusza
REKLAMA