REKLAMA
AKTUALNOŚCIMiastoSportRozrywkaInneTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWyboryChorzowskie KomentarzeKontakt24

Dzieci biegały po DTŚ-ce w towarzystwie opiekunek. Nagranie obiegło internet [WIDEO] 

Na Sygnale

W środowy poranek po chorzowskim odcinku "średnicówki" poruszały się dzieci, nad którymi pieczę sprawowały opiekunki. Zdarzenie nagrał jeden z kierowców. 

REKLAMA

W minioną środę około godziny 7 na Drogowej Trasie Średnicowej w Chorzowie doszło do dwóch stłuczek, w których udział wzięły łącznie cztery pojazdy, w tym autokar z dziećmi. Z informacji przekazanych przez tutejszą policję wiemy, że na szczęście nikt nie odniósł żadnych obrażeń. Więcej na ten temat pisaliśmy >>TUTAJ<<

Tymczasem niedługo po tym zdarzeniu internet obiegł film nagrany przez jednego z uczestników ruchu poruszającego się po "średnicówce". Mężczyzna wjeżdżając na popularną DTŚ-kę zobaczył na niej poruszającą się kolumnę z dziećmi - tymi samymi, które dopiero co uczestniczyły w wypadku. Chaotyczne przejście po ruchliwej drodze nadzorowały opiekunki. 

Jak poinfomowała chorzowska policja, jest prowadzone w tej sprawie śledztwo. Nie znamy przyczyny, dlaczego osoby sprawujące nadzór nad grupą zdecydowały się na opuszczenie miejsca wypadku taką drogą, zamiast poczekać, aż na miejscu pojawią się służby. Za narażenie grupy na niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, sprawując jednocześnie opiekę nad tymi osobami, grozi kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5-ciu. 

REKLAMA
Jakub Brzozowicz

Udostępnij:


DTŚśrednicówkadzieciwypadek

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

8
Czwartek
Grudzień 2022
Grudzień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
282930
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
imieniny:
Delfiny, Marii, Wirginiusza
REKLAMA