REKLAMA
AKTUALNOŚCIMiastoSportRozrywkaInneTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWyboryChorzowskie KomentarzeKontakt24

Jarmark Bożonarodzeniowy w Parku Śląskim. Trwa nabór wystawców

Miasto

Już niebawem w Parku Śląskim powstanie "Zimowa Osada Mikołaja", której integralną częścią będzie Jarmark Bożonarodzeniowy. Wystawcy zainteresowani uczestnictwem w nim mogą zgłaszać się do 21 listopada.

REKLAMA

Takiego wydarzenia jak to w Chorzowie jeszcze nie było. W dniach od 3 do 31 grudnia przy ścianach mozaikowych Parku Śląskiego pojawi się przepełniona świątecznym klimatem "Zimowa Osada Mikołaja". Jedną z jej głównych atrakcji będzie uwielbiany przez wielu z nas Jarmark Bożonarodzeniowy, jednak aby mógł on się odbyć potrzebni są wystawcy.

Wystawcy pilnie poszukiwani

Władze Parku ogłosiły właśnie nabór chętnych wystawców do uczestnictwa w Jarmarku. Do dyspozycji jest 10 drewnianych domków o wymiarach 3x2 m, do których istnieje możliwość doprowadzenia energii elektrycznej i wody. Koszt dzierżawy wynosi 50 zł netto za dobę, a media będą rozliczane według ryczałtu zależnego od indywidualnego zapotrzebowania. W ramach opłaty sprzedawcy otrzymają dzierżawę domku, bezpłatny parking oraz ochronę świadczoną przez agencję ochroniarską.

- Jesteśmy przekonani, że Osada Świętego Mikołaja będzie cieszyła się dużym zainteresowaniem odwiedzających, zwłaszcza że na gości czeka nie lada atrakcja. Centralnym punktem osady stanie się domek Świętego Mikołaja. W wyznaczonych godzinach będzie możliwość spotkania się ze Świętym Mikołajem i zrobienie sobie pamiątkowego zdjęcia - zachęcają organizatorzy.

Osoby zainteresowane dzierżawą proszeni są o kontakt telefoniczny pod numerem 666 031 209 lub mailowy pod adres marketing@parkslaski.pl.

Zgłoszenia będą przyjmowane do 21 listopada.

REKLAMA
Martyna Majewicz

Udostępnij:


Park ŚląskiZimowa Osada MikołajaJarmark Bożonarodzeniowywystawcyzgłoszenia

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

8
Czwartek
Grudzień 2022
Grudzień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
282930
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
imieniny:
Delfiny, Marii, Wirginiusza
REKLAMA