REKLAMA
AKTUALNOŚCIMiastoSportRozrywkaInneTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWyboryChorzowskie KomentarzeKontakt24

"Niebiescy" pojadą do Rybnika-Kamienia. Zgrupowanie sfinansują kibice

Sport

Drużyna Ruchu Chorzów wykorzysta zimową przerwę w rozgrywkach na zgrupowanie w Rybniku-Kamieniu. Wyjazd opłacą Stowarzyszenie Wielki Ruch oraz fankluby FC Deutschland i Blue England. 

REKLAMA

Kibice Ruchu Chorzów wyszli z kolejną wyjątkową inicjatywą. Fani zrzeszeni w strukturach Stowarzyszenia Wielki Ruch oraz zagranicznych fanklubów FC Deutschland i Blue England zdecydowali o pokryciu kosztów zimowego zgrupowania drużyny „Niebieskich” w Rybniku-Kamieniu!

– Propozycja sfinansowania obozu to kolejny przykład na to, że fani są niezwykle świadomi sytuacji Klubu i jego bieżących potrzeb. Przed nami bardzo ważna i trudna runda wiosenna. Odpowiednie przygotowanie zespołu będzie kluczowe. Kibicom z Wielkiego Ruchu, FC Deutschland i Blue England serdecznie dziękuję. Jestem pewien, że piłkarze na maksimum wykorzystają warunki do pracy, jakie wspólnie stworzymy im w zimowym okresie przygotowawczym i głęboko wierzę, że wiosną będziemy czerpać wiele radości z efektów tej pracy – mówi Seweryn Siemianowski, Prezes Zarządu Ruchu Chorzów.

– To kolejny raz, gdy wspólnie z zagranicznym fanklubami wspieramy zimowy obóz treningowy drużyny. Okres przygotowawczy może okazać się niezwykle istotny w kontekście tak upragnionego przez wszystkich kibiców celu. Dziękujemy FC Deutschland i Blue England za wsparcie. Gorąco zachęcamy do wstępowania w szeregi WR lub zagranicznych FC. Im będzie nas więcej, tym coraz większe cele będziemy mogli realizować – podkreśla Bartosz Horodecki, Prezes Zarządu Stowarzyszenia Kibiców Wielki Ruch.

– Jesteśmy szczęśliwi, że możemy w dalszym ciągu brać udział w odbudowie Klubu. Niektórym może się wydawać, że ona się już zakończyła, ale to mylne wrażenie. Chcielibyśmy podziękować naszym fanklubowiczom za to, że są z nami i dokładają przysłowiowe 5 groszy do tego całego przedsięwzięcia. Dziękujemy, że jesteście. To dzięki Wam możemy podejmować takie inicjatywy – mówi DaRek, przedstawiciel FC Deutschland.

– Od samego początku Blue England bierze udział w odbudowie Klubu. Teraz dokładamy swoją cegiełkę do sfinansowania obozu piłkarzy Ruchu. To dla nas duża satysfakcja, ale też mobilizacja kibiców z naszego FC, dzięki którym jesteśmy w stanie realnie pomagać – mówi „Gucio”, przedstawiciel Blue England.

Zgrupowanie jest zawsze kluczowym elementem zimowych przygotowań. „Niebiescy” goszczą w Kamieniu regularnie od wielu lat. To sprawdzona baza gwarantująca odpowiednie warunki zarówno do ciężkiej pracy, jak i niezbędnej regeneracji. To także okazja do zgrywania zespołu nie tylko na boisku, ale i poza nim. Obóz w rybnickiej dzielnicy odbędzie się w dniach 19-28 stycznia. W ciągu 10 dni podopieczni trenera Jarosława Skrobacza odbędą 14 jednostek treningowych i rozegrają 4 mecze kontrolne – ze Skrą Częstochowa, Pniówkiem Pawłowice, Odrą Wodzisław Śląski i Hutnikiem Kraków. 

REKLAMA
Jakub Brzozowicz

Udostępnij:


Ruch ChorzówFortuna 1 LigaNiebiescyWielki RuchFC DeutschlandBlue EnglandzgrupowanieRybnik-Kamień

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

8
Czwartek
Grudzień 2022
Grudzień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
282930
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
imieniny:
Delfiny, Marii, Wirginiusza
REKLAMA