REKLAMA
AKTUALNOŚCIMiastoSportRozrywkaInneTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWyboryChorzowskie KomentarzeKontakt24

Przed nami 1. urodziny Muzeum Hutnictwa!

Rozrywka

Już w najbliższą sobotę Muzeum Hutnictwa będzie obchodziło swoje pierwsze urodziny. Z tej okazji dla odwiedzających w tym dniu obiekt zaplanowano moc wyjątkowych atrakcji.

REKLAMA

Roczek to dla rodziców szczególnie ważny dzień, podczas którego w swoim najbliższym gronie mogą świętować przyjście na świat nowego członka rodziny. Jak się jednak okazuje, narodziny dziecka nie są jedyną okazją do wspólnego celebrowania. Dobrym powodem do takich spotkań mogą być również "urodziny" instytucji, placówek czy obiektów, które zrzeszają stałe grono swoich sympatyków, z czasem stając się nową rodziną. Podobne wydarzenie będzie miało miejsce już w najbliższą sobotę 19 listopada, kiedy to hutnicza familia świętować będzie 365 dni istnienia chorzowskiego Muzeum Hutnictwa.

- Roczek Muzeum Hutnictwa to nic przy 220-leciu huty, której spadkobiercą jesteśmy. Ale to czas wyjątkowy. Zapraszamy zatem dziadków, wujków, ciocie, przyjaciół, sąsiadów, znajomych i znajomych znajomych do wspólnego zdmuchnięcia pierwszej świeczki na naszym urodzinowym torcie oraz wspólnej zabawy. Tak wiele wspólnych, pięknych chwil jeszcze przed nami! - podkreśla Muzeum Hutnictwa.

Wydarzenie pn. "Roczek Królestwa Żelaza" będzie obfitowało w moc wyjątkowych atrakcji. Wśród nich znajdą się m.in.: pokaz light show, pokaz strojów historycznych, koncert Orkiestry KWK Knurów, spektakle dla dzieci i nie tylko, kreatywne warsztaty, pokaz iluzji czy naukowe pokazy pirotechniczne. 

Pełen harmonogram wraz z uwzględnieniem konieczności rezerwacji na niektóre z atrakcji dostępne są <<TUTAJ>>

REKLAMA
Martyna Majewicz

Udostępnij:


Muzeum Hutnictwaurodzinyroczek

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

8
Czwartek
Grudzień 2022
Grudzień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
282930
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
imieniny:
Delfiny, Marii, Wirginiusza
REKLAMA