REKLAMA
AKTUALNOŚCIMiastoSportRozrywkaInneTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWyboryChorzowskie KomentarzeKontakt24

Eko Piknik z Radą Osiedla Maciejkowice. Będzie ognisko, zabawy i wspólne sprzątanie Doliny Górnika

Rozrywka

W niedzielę, 25 września na terenie Żabich Dołów w Chorzowie odbędzie się Eko Piknik z Radą Osiedla Maciejkowice. Wydarzeniu będzie towarzyszyć szereg atrakcji, w tym wspólne ognisko, a także zabawy skierowane w trend pro-eko. 

REKLAMA

Pieczenie kiełbasek na ognisku, gry i zabawy dla najmłodszych oraz oczyszczanie pobliskich terenów ze śmieci - taki pomysł na spędzenie niedzielnego popołudnia proponuje Rada Osiedla Maciejkowice

Komu nie jest obojętny los naszej planety, a tym bardziej najbliższych nam terenów, już od godziny 14:00 będzie mógł pobrać w sklepie "Na Rogu" w Chorzowie - Maciejkowicach swój zestaw bohatera planety - czyli worki na odpady i jednorazowe rękawiczki. Impreza odbędzie przy kręgu ogniskowym Doliny Górnika (popularne "Żabie Doły"). W jego okolicy podstawiony zostanie kontener na śmieci, do którego będzie można je wrzucać. Dla spóźnialskich "Zestaw Bohatera" dostępny także na miejscu. 

Na uczestników czeka szereg atrakcji, jak gry sportowo-edukacyjne dla dzieci, eko-atrakcje przygotowane przez sponsorów, klimatyczna muzyka oraz darmowe kiełbaski, które jednak samemu trzeba będzie sobie upiec. 

Organizatorzy liczą na zaangażowanie uczestników i zebranie przez nich jak największej ilości odpadów, w zamian obiecując świetną zabawę, miłą atmosferę i relaks podczas wspólnej biesiady. Start Eko Pikniku zaplanowano na godzinę 15:00. 

Partnerzy Pikniku:

  • NOVICHEM SP. Z O.O.
  • ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 1
  • PRE ZERO STAROL SP. Z O.O.
  • FUNDACJA GRAMY DO KOŃCA
  • PTS ALBA SP. Z O.O.
  • AMD OMEGA SP. Z O.O. SP. K. 
REKLAMA
Jakub Brzozowicz

Udostępnij:


Rada Osiedla MaciejkowiceEko PiknikDolina GórnikaŻabie Doły

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

29
Czwartek
Wrzesień 2022
Wrzesień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
12
imieniny:
Michaliny, Michała, Rafała
REKLAMA