REKLAMA
AKTUALNOŚCIMiastoSportRozrywkaInneTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWyboryChorzowskie KomentarzeKontakt24

Uczniowie chorzowskiej Budowlanki wyremontowali pomieszczenia Ośrodka Wsparcia Rodziny. Przyszedł czas na podziękowania [ZDJĘCIA]

Miasto

Ośrodek Wsparcia Rodziny w Chorzowie może pochwalić się odnowionymi pomieszczeniami, za które odpowiadają uczniowie Zespołu Szkół Budowlanych. Wiceprezydent Wiesław Ciężkowski spotkał się z młodzieżą, aby osobiście podziękować za wykonane prace.

Galeria zdjęć


Nie od dziś wiadomo, że uczniowie chorzowskiej Budowlanki zdobywają doświadczenie w naturalnych warunkach pracy. Podobnie było z uczniami klasy 3c Branżowej Szkoły I stopnia w zawodzie monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie, którzy to w pierwszym okresie roku szkolnego 2021/2022, pod opieką pana Pawła Matysioka, wykonali szereg prac w budynku Ośrodka Wsparcia Rodziny w Chorzowie. 

W miniony wtorek w odnowionej placówce odbyło się spotkanie z przedstawicielami chorzowskiego magistratu, podczas którego wiceprezydent Wiesław Ciężkowski podziękował uczniom za wyremontowanie pomieszczeń.

Do ich zadań należało: odrestaurowanie barierek metalowych w ciągu komunikacyjnym schodów, odświeżenie ścian w pomieszczeniu księgowym, odświeżenie ścian w pomieszczeniu magazynowym na ostatnim piętrze, pomalowanie ościeżnic w kuchni farbą olejną czy odświeżenie ścian w sali dla dzieci. 

Wszystkie niezbędne materiały dostarczył Ośrodek Wsparcia Rodziny, z kolei sprzęt i narzędzia zapewnił uczniom Zespół Szkół Budowlanych.

Fot. Zespół Szkół Budowlanych w Chorzowie
 

Martyna Majewicz

Udostępnij:


Zespół Szkół BudowlanychOśrodek Wsparcia Rodzinyremontpodziękowania

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

AKTUALNOŚCI

KALENDARZ WYDARZEŃ

30
Czwartek
Czerwiec 2022
Czerwiec
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
3031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
123
imieniny:
Arnolda, Emiliany, Lucyny