REKLAMA
AKTUALNOŚCIMiastoSportRozrywkaInneTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWyboryChorzowskie KomentarzeKontakt24

Prezydent spotkał się z najlepszymi uczniami chorzowskich szkół

Miasto

Andrzej Kotala spotkał się w Urzędzie Miasta w Chorzowie z wyróżniającymi się swoją wiedzą i pracowitością uczniami chorzowskich szkół podstawowych i średnich. 

W spotkaniu z najlepszymi uczniami w chorzowskich placówek edukacyjnych - laureatów i finalistów wielu olimpiad przedmiotowych uczestniczył prezydent Andrzej Kotala, wiceprezydent Wiesław Ciężkowski oraz przewodniczący Rady Miasta Waldemar Kołodziej. Uczniowie zostali wyróżnieni przez Prezydenta oraz przyjęli gratulacje bezpośrednio od przedstawicieli chorzowskich władz. 


Fot. UM Chorzów

- Wiem, że proste stwierdzenie, że wasze osiągnięcia są owocem wytrwałej nauki nie oddaje w całości tego ogromu czasu i zaangażowania, jakim się wykazaliście. To ciężka praca, talent - zarówno wasz, jak i waszych opiekunów oraz niezbędne wsparcie rodziców przyczyniło się do tego sukcesu. Gratuluję i podziwiam. Powodzenia w dalszym rozwijaniu pasji i wiedz. Przy tej okazji życzę udanych, zasłużonych wakacji - mówił na spotkaniu Andrzej Kotala. 

Takie spotkania odbywały się cyklicznie co roku, jednak przez ostatnie dwa lata nie mogły mieć miejsca ze względu na trwającą pandemię koronawirusa. 

 

Jakub Brzozowicz

Udostępnij:


Urząd MiastauczniowielaureaciAndrzej KotalaRada Miasta

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

AKTUALNOŚCI

KALENDARZ WYDARZEŃ

30
Czwartek
Czerwiec 2022
Czerwiec
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
3031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
123
imieniny:
Arnolda, Emiliany, Lucyny