REKLAMA
AKTUALNOŚCIMiastoSportRozrywkaInneTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWyboryChorzowskie KomentarzeKontakt24

Zmiana organizacji ruchu na ul. Inwalidzkiej

Miasto

W najbliższy piątek w ciągu ul. Inwalidzkiej w Chorzowie rozpoczną się prace związane z remontem przejazdu drogowo-tramwajowego. Ze względu na ich zakres konieczna jest czasowa zmiana organizacji ruchu.

W piątek 24 czerwca w godzinach porannych rozpoczęte zostaną prace związane z remontem przejazdu drogowo-tramwajowego położonego na odcinku od rejonu skrzyżowania z ul. Wieniawskiego do rejonu połączenia z drogą prowadzącą do budynków nr 1, 1c, 1d przy ul. Inwalidzkiej. Ze względu na zakres robót konieczne jest zamknięcie dla ruchu pojazdów ww. fragmentu ulicy. 

- Wyznaczony zostanie objazd z kierunku skrzyżowania ulic Inwalidzkiej i Wieniawskiego w kierunku skrzyżowania ulic Inwalidzkiej i Armii Krajowej ulicami Inwalidzką, Kollmanna, Leśną, Piekarską i Armii Krajowej - informuje chorzowski MZUiM.

To jednak nie koniec zmian. W ciągu ul. Inwalidzkiej na odcinku pomiędzy ul. Armii Krajowej i wiaduktem kolejowym wprowadzony zostanie dwukierunkowy ruch pojazdów. Natomiast ze względu na konieczność wyłączenia fragmentu jezdni na skrzyżowaniu ulic Inwalidzkiej i Wieniawskiego wprowadzony zostanie wahadłowy ruch pojazdów sterowany sygnalizacją świetlną. 

Spółka Tramwaje Śląskie, która jest wykonawcą prac, deklaruje ich zakończenie do 8 lipca.

Fot. MZUiM

Martyna Majewicz

Udostępnij:


MZUiMul. Inwalidzkaremontorganizacja ruchuzmiany

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

AKTUALNOŚCI

KALENDARZ WYDARZEŃ

30
Czwartek
Czerwiec 2022
Czerwiec
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
3031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
123
imieniny:
Arnolda, Emiliany, Lucyny