REKLAMA
AKTUALNOŚCIMiastoSportRozrywkaInneTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWyboryChorzowskie KomentarzeKontakt24

Zdewastowano chorzowską Jadłodzielnię [WIDEO]

Na Sygnale

Znajdująca się na ulicy 3 Maja w Chorzowie Jadłodzielnia stała się obiektem ataku wandali, wybito w niej szybę. Policja szuka sprawców.

Zyskujące popularność "Jadłodzielnie" możemy spotkać już w coraz szerszej gamie lokalizacji w naszych okolicach. Chociaż nie zawsze są pełne jedzenia, co jakiś czas pojawiają się inicjatywy aby przypomnieć o możliwości podzielenia się przysłowiowym kawałkiem chleba. Inspiracje coraz częściej możemy znaleźć w social mediach, jedni oddają to, czego nie dadzą rady sami przejeść np. w okresie świątecznym. Do akcji chętnie włączają się szkoły, które po szkolnych imprezach zapełniają jadłodzielnie tym, co zostało np. po komersie. Są również osoby, które podczas zakupów biorą coś ekstra aby oddać potrzebujacym.

Niestety, chorzowska Jadłodzielnia, która znajduje się na ulicy 3 Maja została zniszczona. Całe zajście zarejestrowała kamera monitoringu. Na nagraniu widzimy jak dwie dziewczyny przebiegają obok współdzielonej lodówki, rzucają czymś w jej kierunku, po czym słychać dźwięk tłuczonej szyby. Wandalki pospieszne odbiegają z miejsca zdarzenia. 

- Jak komuś łatwo przychodzi niszczyć coś co ktoś buduje miesiącami! Sprawa oczywiście zgłoszona została na policję. Po konsultacjach udostępniamy materiał wideo, nie można być obojętnym wobec takich zajść. Jeżeli ktoś poznaje te Panie prosimy o kontakt z Fundacją Piastun Wyrównywanie Szans lub Komisariatem Policji II w Chorzowie - czytamy na stronie Jadłodzielni. 

Jakub Brzozowicz

Udostępnij:


Jadłodzielniawandalizm3 Maja

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

AKTUALNOŚCI

KALENDARZ WYDARZEŃ

30
Czwartek
Czerwiec 2022
Czerwiec
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
3031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
123
imieniny:
Arnolda, Emiliany, Lucyny