AKTUALNOŚCIMiastoSportRozrywkaInneTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWyboryChorzowskie KomentarzeKontakt24

ARCHIBAJTEL - warsztaty architektoniczne dla przedszkolaków [ZDJĘCIA]

Kontakt24

Za nami pierwsza część warsztatów architektonicznych skierowanych do przedszkolaków, które odbyły się w chorzowskim Zespole Szkół Budowlanych. Na najmłodszych czekało sporo atrakcji.

Galeria zdjęć


REKLAMA

We wtorek 24 maja w Zespole Szkół Budowlanych w Chorzowie odbyła się pierwsza część wydarzenia ARCHIBAJTEL. Około 100 dzieci z chorzowskich przedszkoli wzięło udział w warsztatach architektonicznych. Mogli oni stworzyć swoje wyspy szczęścia, zaprojektować owocowy plac zabaw, zbudować gryfne konstrukcje i narysować projekt tapety na budynkach. 

- Wydarzenie ma poszerzyć wiedzę architektoniczną naszych dzieci, które za kilka lat będą same być może projektować i budować nasz świat. Kolejnym etapem jest konkurs na makietę budynku lub budowli stworzoną z kartonów. Już nie możemy się doczekać - mówi pomysłodawca akcji, nauczyciel Arkadiusz Maczuch.

ARCHIBAJTEL jest sfinansowany ze środków Narodowego Instytutu Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Rządowego Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021-2030.

 

Autorem tekstu jest nasz Czytelnik - Arkadiusz Maczuch, nauczyciel w Zespole Szkół Budowlanych w Chorzowie.

Chcesz sprawdzić się jako dziennikarz "Tuby"? Każdy może założyć konto na naszej stronie i samodzielnie udostępnić artykuł. Po akceptacji Redaktora Naczelnego, Wasz materiał pojawi się w naszych mediach!

REKLAMA
Martyna Majewicz

Udostępnij:


Zespół Szkół Budowlanycharchibajtelwarsztatyprzedszkolaki

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA
REKLAMA

AKTUALNOŚCI

REKLAMA
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

16
Wtorek
Lipiec 2024
Lipiec
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1234
imieniny:
Eustachego, Mariki, Mirelli
REKLAMA