AKTUALNOŚCIMiastoSportRozrywkaInneTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWyboryChorzowskie KomentarzeKontakt24

Paweł Fajdek jednak nie wziął ślubu na Stadionie Śląskim! To była tylko inscenizacja

Sport

Jak odkryła "Gazeta Wyborcza", informacja prasowa, która obiegła media okazała się tylko częściowo prawdziwa. Owszem, Paweł Fajdek i Sandra Cichocka powiedzieli sobie "tak". Ślub jednak wzięli kilka dni wcześniej we Wrocławiu.

Wiele mediów (w tym my) opublikowało otrzymaną od Stadionu Śląskiego informację prasową na temat uroczystości zaślubin polskiego młociarza ze swoją wybranką.

Czytaj także: Ślub na Stadionie Śląskim! Paweł Fajdek i Sandra Cichocka powiedzieli sobie "tak" na chorzowskiej arenie

Fakty są jednak takie, że ślub odbył się, ale w piątek we Wrocławiu. Formalnie w Chorzowie powinien udzielić go urzędnik chorzowskiego Urzędu Stanu Cywilnego. Nikogo takiego nie było na miejscu, był natomiast pracownik Urzędu we Wrocławiu. Jak się później dowiadujemy, był, ale prywatnie, a uroczystość była jedynie inscenizacją.

Stadion Śląski odniósł się do tych opublikowanych przez nich nieprawdziwych danych:

Bazując na informacjach Pawła Fajdka i za jego zgodą przekazaliśmy Państwu wiadomość o „uroczystości ślubnej”, która odbyła się w minioną niedzielę. Przedstawiciele Stadionu Śląskiego nie byli świadomi, że Paweł Fajdek zawarł ślub w piątek we Wrocławiu.

A sam Paweł Fajdek przekazał taką notę w swoich mediach społecznościowych, informując między innymi, że formalnie zawarł związek małżeński w piątek we Wrocławiu:

Moi Drodzy w związku z informacją na temat mojego ślubu, która obiegła media pragnę potwierdzić, że formalnie zawarłem związek małżeński w piątek we Wrocławiu ponieważ: 
Zależało nam na tym , by to właśnie Pan Henryk z Wrocławia był urzędnikiem, który udzieli nam ślubu, 
Po 2 chyba logiczne jest to że urzędy pracują od poniedziałku do pt, 
Po 3 wydaje mi się, że nie muszę się nikomu tłumaczyć z tego jak wygląda moje życie prywatne a zarzucanie komukolwiek kłamstwa czy manipulacji jest bezczelne i chamskie. 

Nie ulega watpliwości, że Paweł Fajdek i Sandra Cichocka są formalnie małżeństwem. Życzymy młodej parze wszystkiego co najlepsze na nowej drodze życia! Stadion Śląski jako arena zmagań w wielu dyscyplinach, niech pozostanie jednak obiektem typowo sportowym, bo to tego ostatecznie został stworzony.

Jakub Brzozowicz

Udostępnij:


pawełfajdeksandracichockaślubstadionśląski

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

KALENDARZ WYDARZEŃ

3
Piątek
Grudzień 2021
Grudzień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
2930
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
12
imieniny:
Hilarego, Franciszki, Ksawery