AKTUALNOŚCIMiastoSportRozrywkaInneTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWyboryChorzowskie KomentarzeKontakt24

"Bezdomne zwierzaki nie mają od kogo otrzymać prezentu" - ruszyła trzecia już Świąteczna zbiórka dla bezdomnych zwierząt

Miasto

Mateusz Dela, Sara Zieleźnik i Karolina Madejska już po raz trzeci, wraz z Fundacją S.O.S. organizują zbiórkę dla bezdomnych zwierząt.

Mateusz Dela dwa lata temu podłączył się do organizatorek zbiórki, Sary i Karoliny. Dzięki wykorzystaniu swoich umiejętności zawodowych (na co dzień zajmuje się on marketingiem internetowym) inicjatywa zyskała spory zasięg i uzbierano 3 tony karmy. W kolejnym roku zgromadzono o pół tony więcej. 23 listopada ruszyła trzecia edycja świątecznej akcji. 

-Zbliża sie okres świąteczny i zawsze jest tak, że spotykamy się wtedy z rodziną, przyjaciólmi i obdarowujemy się upominkami. Bezdomne zwierzaki nie mają od kogo otrzymać prezentu. Przed nami wielkimi krokami zbliża się zima, mają być przymrozki, a my poprzez taką inicjatywę chcemy, żeby one też miały święta. - mówi Mateusz Dela. 

W ramach zbiórki dla Fundacji S.O.S. można przekazywać: mokrą i suchą karmę dla psów i kotów, żwirek dla kotów, legowiska i koce, środki czystości. W dotychczasowych edycjach akcji, wszystkie dary magazynował Mateusz u siebie w domu. Z uwagi na ograniczony metraż lokum w którym przebywa wolontariusz, aktualnie wszystkie fanty należy wysyłać na adres Fundacji. Alternatywną opcją jest przesłanie ich do paczkomatu.

Nie ilość, a jakość!

Organizatorzy podkreślają, że czworonogom najlepiej służy karma renomowanej firmy. Taka zawiera odpowiednio dobrane składniki i witaminy, aby nasi milusińscy rośli silni i zdrowi. Jeśli macie ochotę wesprzeć akcję, unikajcie tzw. "marketówek". Lepiej opakowanie dobrej karmy, niż 3 paczki jedzenia niskiej jakości.

Ważne, aby przesyłki adresować do Mateusza, ułatwi to ich identyfikację w Fundacji. Zbiórka potrwa do 17 grudnia 2021 roku. 

MATEUSZ DELA - FUNDACJA S.O.S.
Antoniów 1
41-508 Chorzów
PACZKOMAT:
Paczkomat SIS03M
Wróblewskiego 22
41-106 Siemianowice Śląskie

Jakub Brzozowicz

Udostępnij:


światecznazbiórkadlaschroniskadlabezdomnychzwierzątchorzowie

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

KALENDARZ WYDARZEŃ

4
Sobota
Grudzień 2021
Grudzień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
2930
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
12
imieniny:
Barbary, Hieronima, Krystiana