AKTUALNOŚCIMiastoSportRozrywkaInneTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWyboryChorzowskie KomentarzeKontakt24

"Dzień Seniora" w przyszłym roku w Chorzowie? Propozycja skierowana do władz Miasta przez Chorzowską Radę Seniorów

Kultura

Chorzowska Rada Seniorów podjęła inicjatywę utworzenia obchodów Dnia Seniora jako wydarzenia cyklicznego odbywającego się w październiku. Pismo w tej sprawie zostało przekazane na biurko Prezydenta Miasta. 

REKLAMA

Podczas posiedzenia Chorzowskiej Rady Seniorów 5 listopada został przedyskutowany pomysł wprowadzenia obchodów Dnia Seniora. Takie wydarzenie odbywałoby się cyklicznie, co roku w październiku. Wydarzenie miałoby się odbywać na świeżym powietrzu, w towarzystwie muzyki i eventów dla starszych i młodszych duchem i ciałem. 

-Chcielibyśmy aby wśród wydarzeń społeczno-kulturalnych naszego miasta pojawiło się takie święto. W wielu miastach odbywają się tego typu obchody, u nas tego brakuje. Nasza sugestia została skierowana do Pana Prezydenta. - mówi Andrzej Sodowski, przewodniczący Chorzowskiej Rady Seniorów.

Pozostanie do ustalenia gdzie celebracja miałyby sie odbywać. Miasto Chorzów oferuje wiele dogodnych miejsc na takie wydarzenia, m.in. Nowy Rynek, czy skwer przy Szybie Prezydent. Finał Dnia Seniora mógłby mieć swoje miejsce w Centrum Integracji Międzypokoleniowej. 

REKLAMA
Jakub Brzozowicz

Udostępnij:


chorzowskidzieńsenioraradaseniorówseniorcelebracja

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

8
Czwartek
Grudzień 2022
Grudzień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
282930
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
imieniny:
Delfiny, Marii, Wirginiusza
REKLAMA