REKLAMA
AKTUALNOŚCIMiastoSportRozrywkaInneTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWyboryChorzowskie KomentarzeKontakt24

Policjanci wzięli pod lupę kierowców ciężarówek i przewożone ładunki

Na Sygnale

Wczoraj mundurowi z chorzowskiej drogówki wspólnie z funkcjonariuszami zajmującymi się zwalczaniem przestępczości gospodarczej sprawdzali ładunki przewożone przez ciężarówki. Szczególną uwagę policjanci zwracali na pojazdy, które mogły przewozić towar niedozwolony i zagrażający środowisku. Dodatkowo w trakcie działań mundurowi sprawdzili stan techniczny pojazdów, czas pracy kierowców oraz dokumentację pojazdów przewożących towary lub osoby.

Stróże prawa z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Chorzowie wspólnie z funkcjonariuszami zajmującymi się zwalczaniem przestępczości gospodarczej prowadzili działania mające na celu eliminację transportu niebezpiecznych odpadów. Mundurowi sprawdzali ładunek samochodów poruszających się po chorzowskich drogach. Podczas działań stróże prawa kontrolowali dokumentację przewozową oraz sam towar. Szczególną uwagę zwrócili na pojazdy, których ładunek mógł być niedozwolony i zagrażał środowisku. Dodatkowo w trakcie działań policjanci sprawdzili stan techniczny pojazdów, czas pracy kierowców oraz dokumentację pojazdów przewożących towary lub osoby. Mundurowi zapowiadają, że tego typu działania prowadzone będą cyklicznie.

Źródło: KMP Chorzów

Wojciech Czaputa

Udostępnij:


KMP Chorzówpolicjatransportciężarówkikierowcytowarładunekkontrola

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

KALENDARZ WYDARZEŃ

22
Środa
Wrzesień 2021
Wrzesień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
3031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
123
imieniny:
Maury, Milany, Tomasza