REKLAMA
AKTUALNOŚCIMiastoSportRozrywkaInneTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWyboryChorzowskie KomentarzeKontakt24

Ruch wprowadza nowe zasady wejścia na stadion

Sport

Ruch Chorzów wprowadzona nowe zasady wejścia na stadion. Powodem takiej decyzji są nieprawidłowości do jakich doszło podczas jednego z wcześniejszych, domowych spotkań Niebieskich.

Podopieczni Jarosława Skrobacza imponują od początku sezonu dobrą formą. Drużyna do tej pory nie poniosła porażki w rozgrywkach 2. ligi. Taka postawa przyciąga na trybuny wielu fanów, czego dowodem jest wysoka frekwencja podczas meczów domowych.

Niestety wśród kibiców, którzy pojawili się przy Cichej celem obejrzenia zmagań piłkarzy, odnotowano przypadki osób, które chciały wejść na trybuny nie mając zakupionej wejściówki. W związku z tym, włodarze klubu postanowili wprowadzić nowe zasady wejścia na stadion:

1. Każdy Kibic będzie musiał posiadać ze sobą ważny dokument potwierdzający jego tożsamość (dowód osobisty, paszport lub legitymację szkolną/studencką).
2. Każdy Kibic będzie musiał posiadać ze sobą kartę kibica oraz potwierdzenie zakupu. W formie papierowej (wydrukowanej przez punkt stacjonarny lub samodzielnie przy zakupie online) albo elektronicznej (np. w telefonie).
3. W przypadku zakupu biletu bez karty kibica, wymagane będzie posiadanie wydruku, będącego dowodem nabycia wejściówki.
4. W przypadku posiadania karnetu, również wymagane będzie posiadanie wydruku, będącego dowodem nabycia karnetu.

Brak posiadania powyższych dokumentów będzie oznaczał brak możliwości wejścia na stadion.

Nowe reguły będą obowiązywać już od meczu z Wigrami Suwałki, który zostanie rozegrany 18 września o godzinie 18:00. Dodatkowo klub uruchomi specjalny punkt informacyjny przy wejściach od strony al. Bojowników. Będzie on służył do zgłaszania problemów związanych z wejściówkami, a także umożliwi wydrukowanie potwierdzenia zakupu biletu.

Ruch Chorzów w dalszym ciągu prowadzi intensywne działania mające na celu odbudowę klubu. W związku z tym ważne jest wsparcie udzielane przez kibiców, w tym poprzez kupowanie biletów na mecze Niebieskich. Informacje o rodzajach i aktualnych cenach wejściówek, a także możliwość nabycia ich za pośrednictwem internetu znajdziecie TUTAJ.

Wojciech Czaputa

Udostępnij:


Ruch ChorzówNiebiescypiłka nozna2. ligakibicestadionbiletykarnetyzasadymecz

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

KALENDARZ WYDARZEŃ

22
Środa
Wrzesień 2021
Wrzesień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
3031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
123
imieniny:
Maury, Milany, Tomasza