REKLAMA
AKTUALNOŚCIMiastoSportRozrywkaInneTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWyboryChorzowskie KomentarzeKontakt24

Mężczyzna ponownie znęcał się nad swoją matką. Recydywista trafił do aresztu

Na Sygnale

Chorzowscy policjanci zatrzymali i przedstawili zarzuty 37-letniemu mężczyźnie, który za znęcanie się nad swoją matką miał opuścić mieszkanie i nie zbliżać się do pokrzywdzonej. Mężczyzna miał jednak za nic wyrok, chroniący przed nim ofiarę przestępstwa. Po ponownym zatrzymaniu przez policjantów, decyzją chorzowskiego sądu, najbliższy miesiąc spędzi w areszcie.

37-letni mieszkaniec Chorzowa od dłuższego czasu znęcał się nad swoją matką, za co usłyszał już zarzuty, a w sprawie zapadł prawomocny wyrok, zgodnie z którym miał on opuścić mieszkanie i nie zbliżać się do pokrzywdzonej. Chorzowianin nie miał jednak zamiaru stosować się do wyroku i tylko w ostatnim okresie naruszył go kilkukrotnie, siłą wdzierając się do mieszkania swojej matki.

Gdy w sobotę kolejny raz próbował wtargnąć do mieszkania, pokrzywdzona poprosiła o interwencje policjantów. Na miejsce natychmiast skierowani zostali mundurowi z chorzowskiej „jedynki”, którzy zatrzymali awanturnika. W ciągu zaledwie doby prowadzący sprawę zgromadzili materiał dowodowy, który pozwolił na przedstawienie 37-latkowi w sumie trzech zarzutów. Na wniosek śledczych chorzowski sąd zdecydował o tymczasowym aresztowaniu agresora. Z uwagi na fakt, że nie był to jego pierwszy konflikt z prawem, za popełnienie tych przestępstw poniesie on większą odpowiedzialność, z uwagi na to, że działał w tzw. recydywie.

Źódło: KMP Chorzów

Wojciech Czaputa

Udostępnij:


KMP Chorzówbezpieczeństwomężczyznapolicjarecydywista

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

KALENDARZ WYDARZEŃ

22
Środa
Wrzesień 2021
Wrzesień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
3031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
123
imieniny:
Maury, Milany, Tomasza