REKLAMA
AKTUALNOŚCIMiastoSportRozrywkaInneTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWyboryChorzowskie KomentarzeKontakt24

Policjanci spotkali się z młodymi mieszkańcami "Cwajki"

Na Sygnale

„Kręci mnie bezpieczeństwo... nad wodą” - pod tym hasłem dzielnicowi z chorzowskiej "dwójki" spotkali się z dziećmi ,które uczestniczyły w zorganizowanej przez Centrum Integracji Międzypokoleniowej akcji "Aktywne Lato w Chorzowie II". Wakacyjny czas to najlepszy okres na przypomnienie im o podstawowych zasadach bezpieczeństwa w czasie wypoczynku. Również nad wodą.

Centrum Integracji Międzypokoleniowej w okresie wakacyjnym organizuje na Placu Mickiewicza akcję "Aktywne lato w Chorzowie II". Spotkania będą się jeszcze odbywać aż do 25 sierpnia. Przyłączyli się do niej również chorzowscy mundurowi.

Tym razem dzielnicowi z chorzowskiej "dwójki" rozmawiali z uczestnikami o bezpieczeństwie podczas wakacji, ze szczególnym uwzględnieniem spędzania czasu nad wodą. Policjanci w czasie spotkania przypomnieli o najbardziej uniwersalnych zasadach, których przestrzeganie pozwoli im bezpiecznie wypoczywać.

- Pamiętajmy, że odpoczywając nad wodą, nie jesteśmy sami. Niedopuszczalne jest popychanie, wrzucanie osób stojących na kładkach lub pomostach do wody. Nie wolno także podtapiać pływających. Z pozoru „niewinnych” żartów może dojść do tragedii - przypominają funkcjonariusze.

 

Źródło: KMP Chorzów

Tomasz Breguła

Udostępnij:


Kręci mnie bezpieczeństwo... nad wodąakcjapolcijaCentrum Integracji MiędzypokoleniowejChorzówAktywne Lato w Chorzowie II

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

KALENDARZ WYDARZEŃ

22
Środa
Wrzesień 2021
Wrzesień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
3031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
123
imieniny:
Maury, Milany, Tomasza