REKLAMA
AKTUALNOŚCIMiastoSportRozrywkaInneTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWyboryChorzowskie KomentarzeKontakt24

Na stadionie Ruchu powstanie nowa strefa kibica

Sport

Członkowie stowarzyszenia Wielki Ruch zdecydowali o sfinansowaniu nowej strefy kibica na stadionie przy Cichej. W inwestycji o łącznej wartości wynoszącej aż 162 tys. zł pomogą także kibice z FC Deutschland i Blue England.

Stworzenie nowej strefy kibica będzie największą inwestycją w historii Wielkiego Ruchu. W zamkniętym głosowaniu udział wzięła rekordowa liczba członków. W sumie zagłosowało 478 osób, co przy 1431 członkach oznacza 33,4 proc. frekwencję. Pomysł spotkał się z pozytywnym odzewem – na TAK jest bowiem aż 96 proc. osób. Chęć wniesienia swojego wkładu w tym projekcie zgłosiły FC Deutschland i FC Blue England, który jest także partnerem biznesowym stowarzyszenia. Oba emigracyjne fankluby zadeklarowały po 20 tys. zł. Wielki Ruch wyłoży zatem różnicę w postaci 122 tys. zł.

– Kibice Ruchu nie przestają nas zaskakiwać. Wydawać by się mogło, że trudno o jeszcze większe zaangażowanie niż dotychczasowe, a jednak dzieją się na naszych oczach kolejne wspaniałe rzeczy. Nowa strefa kibica to dla nas wielki skok jakościowy w zakresie sprzedaży i obsługi kibiców, ale ma także ważne znaczenie ekonomiczne. To kolejny ważny krok w procesie odbudowy. Niskie ukłony dla wszystkich członków Wielkiego Ruchu oraz fanów z FC Deutschland i Blue England – mówi prezes Ruchu, Seweryn Siemianowski.

Dodatkową zachętą do ufundowania nowej strefy kibica jest „ścianka wspierających”, która w niej powstanie. Wszystkie osoby, które na dzień 1 sierpnia będą mieć na swoim koncie dodatnie saldo w wysokości 12 minimalnych miesięcznych składek (230,40 zł), będą mogły umieścić swoje imię i nazwisko lub pseudonim. Propozycja ta spotkała  się z tak dużym zainteresowaniem, że w lipcu jest duża szansa na uzyskanie rekordowego przychodu w historii Wielkiego Ruchu. Swoje grafiki i informacje będą posiadały zagraniczne FC.

 

Źródło: Ruch Chorzów

Tomasz Breguła

Udostępnij:


strefa kibicaRuch ChorzówWielki RuchstadionCicha

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

KALENDARZ WYDARZEŃ

30
Piątek
Lipiec 2021
Lipiec
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
282930
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
imieniny:
Julity, Ludmiły, Zdobysława