AKTUALNOŚCIMiastoSportRozrywkaInneTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWyboryChorzowskie KomentarzeKontakt24

Niebiescy przegrali, ale ich gra napawa optymizmem

Choć „Niebiescy” przegrali z Koroną Kielce 0:1, to w starciu z silnym pierwszoligowcem zaprezentowali się z dobrej strony.

Niebiescy przegrali we wczorajszym meczu towarzyskim z Koroną w Kielcach 0:1. Jedyną bramkę, w 68 minucie spotkania, strzelił Jakub Łukowski. Klubowa telewizja Ruch TV zamieściła już skrót, który możecie obejrzeć poniżej:

Korona Kielce – Ruch Chorzów 1:0 (0:0)

1:0 Jakub Łukowski, 68 min.

Korona: (I połowa) Forenc – Szymusik, Sewerzyński, Seweryś, Lisowski, Gąsior, Górski (32 Podgórski), Petrović, Pervan, Kiełb, Bortniczuk; (II połowa) Zapytowski – Danek, Malarczyk, Koj, Sierpina – Zebić, Podgórski (62 Nojszewski), Szpakowski, Oliveira, Łukowski – Frączczak (82 Rybus); trener: Dominik Nowak.

Ruch: (I połowa) Bielecki – Kasolik, Nawrocki, Kulejewski – Kwaśniewski, Mokrzycki, Wyroba, Wójtowicz – Foszmańczyk, Żagiel – Biskup; (II połowa) T. Nowak – Nawrocki (71 Siwek), Dyr, Kowalski – Będzieszak, Mokrzycki (86 Mucha), Moskiewicz, Szkatuła (86 Rudek) – Neugebauer, Foszmańczyk (82 Wojtek) – Szczepan; trener: Jarosław Skrobacz.