REKLAMA
AKTUALNOŚCIMiastoSportRozrywkaInneTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWyboryChorzowskie KomentarzeKontakt24

Stworzą swój wymarzony tramwaj

Rozrywka

Z okazji Dnia Dziecka Tramwaje Śląskie ogłosiły konkurs plastyczny dla dzieci i młodzieży do lat 15. Zadaniem konkursowym jest wykonanie jak najciekawszego modelu tramwaju, wykorzystując udostępniony szablon. Prace można nadsyłać do 13 czerwca.

Uczestnicy będą musieli własnoręcznie wykonać możliwie najbardziej oryginalny modelu tramwaju, w oparciu o szablon udostępniony przez Tramwaje Śląskie. Należy go pobrać, wydrukować, wyciąć, przyozdobić dowolną techniką, a następnie złożyć, sfotografować i zdjęcia przesłać drogą elektroniczną. Szablon można pobrać TUTAJ.

– Żeby osiągnąć najlepszy efekt polecamy wydrukować szablon na grubszej kartce, która zapewni sztywność modelu, ewentualnie nakleić zwykłą kartkę z wydrukiem na kartce bloku technicznego i dopiero wówczas wyciąć model – podpowiada Andrzej Zowada, rzecznik spółki Tramwaje Śląskie i zapewnia, że technika zdobienia jest całkowicie dowolna, a organizator konkursu liczy na niezwykłą kreatywność dzieci. – Nie chodzi nam o to, by na modelu odtworzyć rzeczywisty wygląd tramwajów, lecz by były to fantastyczne projekty, jakie zrodzić się mogą w dziecięcej wyobraźni - dodaje.

W konkursie mogą wziąć udział osoby, które do dnia jego zakończenia, nie ukończą 15 roku życia. Maksymalnie trzy zdjęcia, własnoręcznie wykonanej pracy należy przesłać mailowo. Do wzięcia udziału w konkursie niezbędne jest również przesłanie skanu lub zdjęcia wypełnionej karty zgłoszeniowej. Wszelkie niezbędne informacje znajdziecie TUTAJ. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 16 czerwca na stronie internetowej Tramwajów Śląskich. Jury konkursowe wybierze 3 najciekawsze prace, których autorzy zostaną nagrodzeni maskotkami „Tramusia”.

 

Fot. Tramwaje Śląskie

Tomasz Breguła

Udostępnij:


Dzień DzieckaTramwaje Śląskiekonkurs

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

AKTUALNOŚCI

KALENDARZ WYDARZEŃ

19
Sobota
Czerwiec 2021
Czerwiec
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1234
imieniny:
Gerwazego, Protazego, Sylwii

Werwa Sport